Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 35
  • 0

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

Witam kiedyś był tu jakiś wątek dotyczący problemu z przeniesieniem z flexa do free na kartę. Dalej występuje ten sam problem gdy konsultant w zwyklym orange nie zglosi problemu technicznego to karta ani rusz. Jestem aktualnie od wczoraj bez telefonu i bez żadnego kontaktu do świata. Banki itd itp też wszystko póki nie dostanę kodu weryfikacyjnego to mam w ograniczonym dostępie. Orange do poprawy z tym przeniesieniem z flexa do free na kartę bo inaczej to wogole ludzie swoich numerow nie beda odzyskiwać.

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

@Sbq_ napisz na czacie FLEX, aby sprawdzili, jak przebiega przeniesienie. Czasami zdarzają się takie błędy, ja też miałem problem z przeniesieniem numeru.

Tu temat w podobnej sprawie:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-FLEX-do-oferty-Orange-na-kart%C4%99/m-p/3...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 35
  • 0

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

Co do przeniesienia wszystko ok. Flex pisze zebym juz z Orange rozmawial w moj orange tez sie pojawil numer telefonu jednakze dalej jest problem ze nie zaladowuje zadnych danych. I brak zasiegu zarejestrowalem zgloszenie techniczne i czekam na odpowiedz teraz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

@Sbq_ jak już złożyłeś zgłoszenie, to w miarę szybko powinna być naprawiona sprawa przeniesienie numeru. Około 2 dni numer powinien być w ofercie na kartę. W aplikacji pojawi się po kilku godzinach od aktywowania w ofercie na kartę. Daj znać, jak zostanie załatwiona sprawa z przeniesieniem numeru i jego aktywacją w ofercie na kartę.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 35
  • 0

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

Kolejny dzien kolejny brak zasiegu ale…

Orange przyslalo mi smsa ze opoznilo sie rozwiazanie zgloszenia czyli czekania ciag dalszy… W dodatku zadzwonil do mnie konsultant bo kiedys probowalem zadzwonic i nie udalo mi sie i probowali robic recznie podobno na infolinii konsultant mowil ze z flexami sa same problemy ciagle ten sam blad ze trzeba je wpinac pierw w techniczny plan taryfowy a pozniej w orange free zeby przeszly ale w moim wypadku brak dzialania tego. Dodam jeszcze ze dzwoniac na moj nr tel jest komunikat ze taki numer nie istnieje a sprawdzjac na uke pod jaka siec podchodzi numer wyskakuje tez ze brak numeru sprobuj ponownie pozniej. Czekam na rozwiazanie sprawy podobno technicy wydluzyli ja az do piatku tj. 4.04 czyli kolejne 2 dni czekania az numer zacznie dzialac. Widac problemy sa z tymi flexami bo mi konsultant narzekal i narzekal na ze z tymi przenosinami to problem za problemem. No nic pozostaje mi czekac ale skonczyla mi sie juz cierpliwosc!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

@Sbq_ teraz jak już jest sprawa przeniesienia w trakcie realizacji, to pozostaje niestety oczekiwać na zakończenie. Osobiście polecam przeniesienie do konkurencji, a następnie do oferty na kartę Orange. Trzeba jednak dwa razy udać się do salonu, raz konkurencji, raz Orange, ale przeniesienie daje się załatwić dużo szybciej. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 35
  • 0

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

Gdybym wiedział że będa takie problemy to mowilem konsultantowi ze dawno bym przeniosl do innej sieci i najwyzej zlozyl wniosek o przeniesienie online do orange. Mam nadzieje ze numer telefonu odzyskam i tak bede czekac…


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

@Sbq_ odzyskasz, niestety potrzeba trochę czasu. Zakładałem, że szybciej załatwią sprawę, ale bądź spokojny, numer będziesz miał ponownie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 35
  • 0

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

ta być spokojnym gdy od zgłoszenia mineło 3 dni a dalej jest w trakcie rozpatrzenia. a w sumie liczać od niedzieli brak zasięgu to już jakieś 4 dni....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Problemy z przeniesieniem z Flex do Orange Free na kartę

@Sbq_ , skoro numer już widzisz na MO, to spróbuj go doładować dedykowanym tam przyciskiem. Albo ruszy, albo znów zawarczy (system Orange)😀