Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

Witam, dostałem wiadomość, że za miesiąc mój numer zostanie anulowany i muszę opłacić abonament. Teraz mam plan na 30 zł/miesiąc, ale chciałbym podłączyć plan na 15. Przy odnawianiu planu dostępne są mi tylko 3 opcje, zaczynając od 30 zł wzwyż. Jak aktywować plan na 15? Dziękuję!


IMG_1342.jpegIMG_1343.png

 

 

 

 

 

________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu i przeniosłem z działu "Inna oferta" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@SanSmach wymaga to trochę kombinowania, ale jest realne do zrobienia, abyś miał plan za 15 zł. Bezpośrednio się nie da.

Przenieś swój obecny numer do oferty na kartę. Najlepiej przed końcem obecnego planu. Na koncie głównym aktywuj nowy numer, niestety już w planie za 35 zł.

Następnie przenieś swój docelowy numer z oferty na kartę do FLEX RODZINA i masz swój docelowy numer w planie za 15 zł miesięcznie. Z głównego numeru zrezygnuj przed upływem 14 dni, to zostanie zwrócona opłata 35 zł za numer główny. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53645
  • 625

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3225
  • 7531
  • 137

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@SanSmach , Plan za 15zł dostępny jest tylko w przypadku korzystania z dodatkowego numeru (2 numer lub numer dla znajomego, rodziny). 

 

Jeśli masz 1 numer jako główny, nie możesz skorzystać z Planu za 15zł.

 

Flex121.jpg

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@SanSmach wymaga to trochę kombinowania, ale jest realne do zrobienia, abyś miał plan za 15 zł. Bezpośrednio się nie da.

Przenieś swój obecny numer do oferty na kartę. Najlepiej przed końcem obecnego planu. Na koncie głównym aktywuj nowy numer, niestety już w planie za 35 zł.

Następnie przenieś swój docelowy numer z oferty na kartę do FLEX RODZINA i masz swój docelowy numer w planie za 15 zł miesięcznie. Z głównego numeru zrezygnuj przed upływem 14 dni, to zostanie zwrócona opłata 35 zł za numer główny. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@ketrasaArtur , Czy mogę to zrobić samodzielnie poprzez aplikację Orange Flex? A może muszę dodatkowo skontaktować się z pracownikami?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@SanSmach przeniesienie numeru do Orange na kartę wymaga kontaktu na czacie FLEX. Resztę wykonasz samodzielnie w aplikacji FLEX. Nie musisz wymieniać karty SIM na numerze przenoszonym. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@ketrasaArtur 

Czy po przeniesieniu numeru na kartę i rezygnacji z głównego w terminie 14 dni mogę zmienić plan na numer na karcie? Kiedy przyjeżdżam do Polski potrzebuję droższego planu, ale kiedy wyjeżdżam, byłoby wspaniale zmienić plan z powrotem na 15 złotych. A także, czy wszystko, co doradzisz, będzie działać, jeśli będę mieć ten numer jako eSIM?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Kończy się mój plan. Da się zmienić na ten za 15 zł?

@SanSmach zakładam,że w domu nie jest Tobie potrzebny ten numer. Więc na Twoim miejscu, po wyjeździe z Polski nie opłacał planu. Pół roku numer może być zawieszony. Aby go nie stracić, opłaciłbym plan raz co pięć miesięcy. Wtedy odpada konieczność przenoszenia między ofertami.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Мой план заканчивается. Можно ли перейти на тот, который за 15 злотых?

@ketrasaArtur 

Rozumiem, dziękuję za sugerowane rozwiązania problemu. Na razie zapłacę za abonament. A w przyszłości, gdy będę stale korzystał z numeru, będę wiedział, co zrobić, aby zmienić plan. 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18479
  • 52904
  • 716

Мой план заканчивается. Можно ли перейти на тот, который за 15 злотых?

@SanSmach mam nadzieję, że moje wskazówki się Tobie przydadzą. Zapraszam do śledzenia forum, bo oferta FLEX ciągle się zmienia, a tutaj często pojawiają się najświeższe informacje z nowymi rozwiązaniami.