Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📷 marder wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim , wybrane przez Ciebie zdjęcie też nie robi na mnie wrażenia, gdyby nawet był większy mróz😀. Jest fajne dla ciepłolubnej istoty, jak ja. Za mróz jednak zapłacimy obaj😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Uwaga, uwaga! Czas na nowe wyzwanie dla naszych Herosów 😊

W tym roku zmieniamy aktywność, za którą możecie osiągnąć przywilej wyboru 🖼 zdjęcia na stronę główną – aby docenić tego, który najaktywniej uczestniczy czynnie w życiu naszej Społeczności.

Co będziemy brać pod uwagę? Ilość Waszych postów oraz założonych tematów (spoza kategorii O Społeczności oraz Pomysły).

Zdjęcie na stronę główną.png

@agat13  @Arti_Kn_Pl  @byczyn_86  @Citi2017 @j131  @Katani1  @Misiek62  @ketrasaArtur @Anonim @Piotrekk85  @Ron @slav72  @spiro  @tolek  @marder 

Ten/Ta z Was, który(-a) na swoim koncie będzie mieć najwięcej postów oraz tematów w okresie od 18.01.2022 do 17.02.2022 otrzyma przywilej wyboru nowego 🖼 zdjęcia na stronę główna NO.

Powodzenia! 😊

 

edit. Pozostajemy oczywiście przy zasadzie, że dwa razy pod rząd ta sama osoba nie może wybierać zdjęcia – dlatego tym razem @Anonim, który ostatnio wybierał zdjęcie będzie Wam kibicować 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Stawiam na @Anonim 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Kinga jeśli zmiana uwzględnianej aktywności, to czy zasada ogólna 1 osoba raz na kwartał też ulega wyzerowaniu do tej edycji?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Widzę czterech pretendentów @ketrasaArtur , @Anonim , @agat13 , @Misiek62 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@slav72 ja się nie nadaję do takich zadań. Po cichu miałem nadzieję, że nigdy nie będę musiał uczestniczyć w takiej sytuacji. Są bardziej zaangażowani w NO, @agat13 @slav72 @j131 @Misiek62 @Anonim @Katani1. Ja nie mam czasu i nawet nie chcę wybierać zdjęcia.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@ketrasaArtur  ja tym razem (biorąc pod uwagę zmienione zasady) odpadam w przedbiegach 😁

Anonim

Nie dotyczy

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

Ja stawiam na liderów rozwiązań, piszą dużo i są aktywni 😄

Stawiam na @agat13  😆


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Misiek62 napisał(-a)

@Kinga jeśli zmiana uwzględnianej aktywności, to czy zasada ogólna 1 osoba raz na kwartał też ulega wyzerowaniu do tej edycji?


@Misiek62 Nie, reguła jest niezmienna –  dwa razy pod rząd nie może wybierać zdjęcia ta samo osoba. Przepraszam, zaraz edytuję mój poprzedni wpis. 😊

 

@ketrasaArtur napisał(-a)

@slav72 ja się nie nadaję do takich zadań. Po cichu miałem nadzieję, że nigdy nie będę musiał uczestniczyć w takiej sytuacji. Są bardziej zaangażowani w NO, @agat13 @slav72 @j131 @Misiek62 @Anonim @Katani1. Ja nie mam czasu i nawet nie chcę wybierać zdjęcia.


@ketrasaArtur zawsze, jeśli wygrasz będziesz mógł podzielić się wyborem z kimś innym z grona Herosów – już takie sytuacje się zdarzały 😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📷 irek6311 wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim , gratuluję Ci możliwości dokonania wyboru. Pozostali Herosi-to zaszczyt być nominowanym🙂