Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Założenie było słuszne, OH ma motywować do aktywności, jeśli ktoś to inaczej odbiera to złą drogą kroczy, co do aktywności, nie trzeba mocno się starać by przez 1/2 roku spełnić wymogi regulaminu OH, ja tam nie mam parcia na OH, jak mam czas to pomagam i jestem aktywny, nic na siłę, jakbym siłowo do tego podszedł to dotrzymał bym kroku pierwszej 5 z rankingu, ale NO to Forum nie real, traktuję to jako odskocznię od codziennej pracy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17808
  • 186

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

🙂 zakładając, że załapię się jeszcze na OH do tej edycji, to już prawdopodobieństwo na kolejną maleje... prawie do ZERA... Podobnie jak @Anonim zaglądam gdy mam czas, a w takich warunkach "trafienie" na nowy temat, gdzie możnaby "załapać się na rozwiązanie" ma zerową szansę... Drugie półrocze tego roku będę dużo bardziej niedostępny... kolejne dwa lata też tak na "ćwierć" tego co było od początku NO.

 

Na czytanie i owszem, łatwiej wygospodarować odrobinę czasu.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Jeszcze wtrącę 3 grosze, dla obecnych OH i tych nowych na Forum, jakby komuś zależało na OH, to ostatnio były tak proste tematy że można było złapać rozwiązania bez główkowania, mniej Pogaduch i już szansa jest na OH, jak ktoś chce to da radę bez dużego wysiłku spełnić regulamin OH, zresztą takie było założenie, OH jest dla wszystkich a nie tylko dla wybranych, czy tych obcykanych w usługach Orange.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Z tego co zaobserwowałem Styczeń/Luty/Marzec to gorące w tematy miesiące, łatwo nałapać rozwiązań, jak liderzy odpoczywają to już luz, podobnie Pażdziernik/Listopad/Grudzień, starczą 2 miesiące by regulamin OH odfajkować @Misiek62 😉

 

Edit:

@Katani1 napisał(-a)

A podobno nikomu nie zależy na punktach...

Wyścig trwa cokolwiek to znaczy 😉

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Anonim, takie czasy, że bez wyścigu szczurów ani rusz. Kto wrzuci lepszą fotę na YT czy gdziekolwiek indziej, w korpo też nie ma zmiłuj. Dobrze, że mnie to ominęło, bo bym już wąchał kwiatki od dołuEmotikon: Język @Misiek62, Tobie współczuję, że musisz jeszcze...trzymaj sięEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Dziś w realu człowiek ciągle na max obrotach, nakręcać się na Forum, to już gruba przesada, młodzi to już zdrowo przesadzają, ale to ich decyzja, nie będę biegać jak chomik po kawie w kółko napewno @Anonim 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@Anonimnapisał(-a)

Z tego co zaobserwowałem Styczeń/Luty/Marzec to gorące w tematy miesiące, łatwo nałapać rozwiązań, jak liderzy odpoczywają to już luz, podobnie Pażdziernik/Listopad/Grudzień, starczą 2 miesiące by regulamin OH odfajkować @Misiek62 😉

 

Edit:

@Katani1 napisał(-a)

A podobno nikomu nie zależy na punktach...

Wyścig trwa cokolwiek to znaczy 😉


Będę Wam dopingowała 🙂

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@Anonimnapisał(-a)

@Rafał nie lepiej było by bez tych działań matematycznych? To co w profilu + systemowe dodatki 😉

Tak na marginesie poczytałem trochę Forum, bo wstyd że tak zaniedbałem NO, ja taki oczytany w realu jestem, ale ta tabelka mnie zmotywowała.


@Anonim

555 już ponad 20 minut wg mojego wyliczenia 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Burzliwe obrady za nami i z wielką radością mogę odesłać was do wpisu, gdzie poznacie nowych Herosów Nasz Orange.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Widzę @Mikołaj, że były "burzliwe"Emotikon: Mrugający Rower w pośpiechu za plecami rzucony byle jak, z koła lekka ósemka i dętka przebita...tylko jakoś nie dostrzegam "szkła"Emotikon: Mrugający Ale warto było dla tak szczególnej chwili owocnie dyskutować o HerosachEmotikon: Bardzo szczęśliwy