Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52714
  • 710

⚽ Powrót promocji GB za gole

Natomiast nowej promocji brak.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

⚽ Powrót promocji GB za gole


@ketrasaArturnapisał(-a)

Natomiast nowej promocji brak.


I bardzo dobrze. Irytuje mnie wiązanie wątpliwych osiągnięć sportowców z ofertą usług telekomunikacyjnych. Zupełnie nie rozumiem czemu te premie miałyby służyć. Jeśli chodzi o wizerunkowy marketing, to w moim przypadku efekt był odwrotny do zamierzonego.

Podpinanie się pod określone dyscypliny sportu jest podobnie ryzykowne marketingowo jak związki z określonymi opcjami politycznymi. IMHO powinno to być w ogóle zakazane, przynajmniej na poziomie relacji z klientami. Sponsoring sportowców: tak, to niestety norma. Premie dla klientów po sukcesach sportowców: nie, to już nadużycie wizerunku osób trzecich dla poprawienia własnego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52714
  • 710

⚽ Powrót promocji GB za gole

Mi ta promocja odpowiadała. Męczy nie oglądałem, ale fajna zabawa była. Kto pierwszy na forum zamieści info o przyznanych GB. Z drugiej strony przynajmniej wynik znałem 😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

⚽ Powrót promocji GB za gole

@ketrasaArtur  to już więcej GB nie będzie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52714
  • 710

⚽ Powrót promocji GB za gole

@agat13 jak była wycofana promocja GB za gole, to w zamian miała być inna promocja. Do tej pory brak szczegółów.  


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

⚽ Powrót promocji GB za gole

Ostatnia informacja  na blogu w sprawie zakończenia promocji GB za gole była 7 września 2023 

Pozdrawiam 🙂