Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Laptop Lenovo IdeaPad 3 i Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB - oferta tygodnia, nowości


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[zakończone] Laptop Lenovo IdeaPad 3 i Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB - oferta tygodnia, nowości

Wojciech_0-1631779738171.png

 

Tym razem mamy dla Was laptop i telefon. Może nie każdy śledzi, ale teraz na rynku komputerowym jest teraz bardzo duże zainteresowanie sprzętem. Przez to ceny są bardzo wysokie. Dla łowców może być bardzo atrakcyjny Laptop Lenovo IdeaPad 3 w naszej promocji. Dlatego nie zdziwię się jak szybko zniknie. Pamiętamy również o telefonach, jest dostępny przez tydzień w niższej cenie

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB. Ekran AMOLED, bateria aż 5020 mAh, główny aparat 108 Mpix. Na pewno warto sprawdzić, a zrobisz to tutaj: https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia

 

 

 

W cennikach oferty bez abonamentu wprowadzamy następujące zmiany:

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Laptop Lenovo IdeaPad 3 i Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB - oferta tygodnia, nowości, obniżki

Co się dzieje ze stroną sklepu? Chciałem sprawdzić ceny Laptop Lenovo IdeaPad 3 oraz Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G, wyświetlają się urządzenia, ale bez cen. Można dodać do koszyka, ale w tym momencie strona wisi, tylko pomarańczowy kwadracik się kręci od pół godziny i nic więcej sienie dzieje ze stroną.

Smartfony można sprawdzić, jak i dodać do koszyka.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Laptop Lenovo IdeaPad 3 i Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB - oferta tygodnia, nowości, obniżki

@ketrasaArtur  masz rację, z ciekawości sprawdziłem i u mnie to samo, co dziwne tylko przy tych dwóch sprzętach 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Laptop Lenovo IdeaPad 3 i Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB - oferta tygodnia, nowości, obniżki

@slav72 wchodząc bezpośrednio do sklepu ze strony Orange, laptop da się dodać do koszyka:

https://www.orange.pl/esklep/laptopy-i-konsole/lenovo/laptop-lenovo-ideapad-3

Jest jeszcze podobna sytuacja z telewizorem.

Po prostu linki do innych urządzeń z tego tematu kierują do miejsca w sklepie, gdzie tych urządzeń nie da się kupić. Trzeba wyszukiwać bezpośrednio ze strony Orange.