Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18496
  • 52963
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@bronzub ceny się zmieniają, więc trudno jednoznacznie podać. Nawet nie próbuje zapamiętać. Jak chcesz jakieś kolekcjonerskie, to mogę za darmo Tobie udostępnić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach


@ketrasaArturnapisał(-a)

TP-LINK TL-WA850RE - bardzo przydatne urządzonko, parowanie przez WPS, w tym czasie najlepiej jak jest blisko routera, po sparowaniu przenieść w docelowe miejsce, natomiast na kontrolkach można zweryfikować siłę sygnału WiFi od routera. Jak za mało kontrolek się świeci, to trzeba poszukać gniazdka bliżej routera. Proponuję w sieci lokalnej używać jednego takiego wzmacniacza. Nie polecam więcej, bo sieć zaczyna się mulić. Dwa wzmacniacze TP-LINK TL-WA850RE nie chcą już prawidłowo działać w jednej sieci.


Ja do takiego  wzmacniacza mam ich aplikację..  można w niej zrobić test czy jest usytuowany w optymalnym  miejscu w stosunku do routera,  źródłowego. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18496
  • 52963
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@Misiek62 nie korzystałem z aplikacji, ciekawa podpowiedź. Trzeba spróbować i zobaczyć efekty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

Mi pomogła. Warunek konieczny, to praca w tej samej sieci. Wykaz modeli, które apka obsługuje chyba dawno nie był aktualizowany. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18496
  • 52963
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@Misiek62 podobno TP-LINK traci rynek. Sprzętu na WiFi 2,4 GHz były dobre, obecnie sprzęty na WiFi 5 GHz już są wybierane innych firm. Pewnie temu TP-LINK już nie aktualizuje. Może się pogubili.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@Misiek62 , jak nazywa się ta aplikacja?

Moje zamówienie jest w trakcie realizacji z potwierdzeniem😊 Ciekawy jestem, ilu forumowiczów skorzystało z "reklamy" @slav72 ?😀 Ktoś się pochwali?😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18496
  • 52963
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@bronzub pochwalę się, skorzystałem. Za 950 dźwięków postanowiłem wziąć, ale zakupiłem we FLEX, więc dostawa kurierem, mało ekologiczne 🤔

 

Na blogu Orange pablo_ck (na forum NO @nikodem_dyzma) zachwalał:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/samsung-galaxy-a52s-5g-tanszy-w-niedziele/

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@ketrasaArtur , nie wiem, dlaczego otagowanie pablo_ck nie wbija sugestii dopasowń, ale Paweł to jest sam mocarzem. Nie byle kto zachwala😀 Zdaje się, że ostatni wpis to charakterystyczna Twoja sprawka😁 Ja już przebieram nóżkami, bo zamierzam dać swojego leciwego SG dać na odkup Orange. Ciekawy jestem, czy chwyci ten numer, bo dobija do 5-letniego stażu😀 Miał ktoś styczność z odkupieniem smartfona przez Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18496
  • 52963
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@bronzub tak, ostatni, to mój wpis.

Dawałem telefony na odkup w Orange. Jeszcze nie było wtedy re. Wycenili mi na 10 zł, więc przekazałem wszystko na fundację, bo nie chciałem sobie głowy zawracać taką kasą, natomiast Orange do fundacji szybko przekaże, ja mam spokój.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@bronzub  - appka w moim smartfonie przedstawia się jako "tether".