Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@pirenej , jesteś pro eko jak @ketrasaArtur 😊 Mnie Samsung Utopia GT-S5611 służy jako budzik i książka telefoniczna na stare kontakty, gdybym je czasami potrzebował odświeżyć😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

To temat się rozwinął na zastosowanie wiekowych smartfonów 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@ketrasaArtur , Jarmark Dominikański byłby dobrym miejscem do handlu starociami😀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

no nie za bardzo eko, bo świeci 24/7. Podobnie jak dekoder - trzymam go włączonego bez przerwy, żeby nie mieć tej durnej mozaiki startowej. Miałem im wypomnieć tę mozaikę na ostatnim green-AMA, ale przegapiłem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach


@pirenejnapisał(-a)

no nie za bardzo eko, bo świeci 24/7. Podobnie jak dekoder - trzymam go włączonego bez przerwy, żeby nie mieć tej durnej mozaiki startowej. Miałem im wypomnieć tę mozaikę na ostatnim green-AMA, ale przegapiłem.


@pirenej , nie za bardzo durna. Koniecznie musisz doszkolić swoje ekologiczne podejście i świadomość, która zdaniem ekspertów AMA jest jeszcze zbyt niska. A zegar tyka!😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

 



@bronzubnapisał(-a)

 

 @slav72  zrobiłeś furorę tym marketingiem bezpośrednim. Do północy limit się wyczerpie😂


Żaden tam marketing 😁 wyraziłem tylko swoją opinię na temat sprzętu który znam i posiadam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@slav72 , sam tytuł tematu jest dla Herosa zobowiązujący, by o dobrych i przetestowanych ofertach wymieniać się poglądami😊 Te promocje, to nierzadko ulga dla ciułających na w miarę dobry sprzęt😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach


@bronzubnapisał(-a)


@pirenej , nie za bardzo durna. Koniecznie musisz doszkolić swoje ekologiczne podejście i świadomość, która zdaniem ekspertów AMA jest jeszcze zbyt niska. A zegar tyka!😊


być może. Ale 2 kliknięcia w pilota więcej, kilka razy dziennie, to też koszt.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach


@bronzubnapisał(-a)

@ketrasaArtur , Jarmark Dominikański byłby dobrym miejscem do handlu starociami😀


Jarmark Dominikański trochę daleko ode mnie, ale bliżej są Kiermusy, targ staroci pod zamkiem w Lublinie lub targ staroci na kole w stolicy. Na każdym z nich można zaopatrzyć się w kolekcjonerskie telefony 🤗


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Samsung Galaxy A33 5G 128GB - obniżki, nowości i inne zmian w cennikach

@ketrasaArtur , jak jesteś tak obcykany w temacie, to puścisz "farbę", po ile niektóre modele stoją? Wzbogaciłbym portfel emeryta na drobne prezenty dla wnucząt😊

@pirenej , chyba nie koszt tipsów?😂 Reumatyzm nie będzie Ci dokuczał😂