Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9    ja już ostatnio pisałem dlaczego jest aspekt takiego nazewnictwa  ,  niezależnie od zawartości przyznania .


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2025
  • 6249
  • 69

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Dla potomności załączę do posta regulamin prezentu na 08/2023.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@spironapisał(-a)

Dla potomności załączę do posta regulamin prezentu na 08/2023.


Trochę późno, ale kto chciał skorzystać z tej pseudo promocji, to chyba znał jej regulamin 😛

Ps. To nie PREZENT !!!, a zwykły bonus do doładowania!!! 😛


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Brakuje kreatywności i we wrześniu powtarzają Prezent z lutego - pakiet elastyczny 10 GB na 10 dni


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

  @andrzej1441     ja uważam , że jak coś jest cyklicznie oferowane w każdą  środę      m-ca  , to wiadomo że po jakiejś  dłuższej przerwie  , nastąpi  powtórka tej samej oferty.

Pozdrawiam. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2025
  • 6249
  • 69

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Październik 2023 - Nawigacja na 2 miesiące za darmo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Przy uruchomieniu nawigacji, aktywuje się usługa Płacę z Orange. Działa tylko na wybrane usługi w taryfie na kartę, wiec po aktywacji Nawigacji warto pilnować, bo z konta głównego po okresie promocji będą schodziły środki.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9898
  • 85

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Informacja o Nawigacji Orange jako prezent  w Orange na kartę także na blogu Orange Nawigacja gratis w Orange na kartę https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nawigacja-gratis-w-orange-na-karte/

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Ktoś potrafi opisać, jak zadziała przyznanie tej nawigacji?

Mam kilka numerów w apce. Z którego "pójdzie" SMS??? Z tego, co mam akurat w telefonie? A co jeśli nie będę miał akurat karty orange, a innego operatora?...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@piotrKawiory nawigacja zadziała tylko na tym numerze, na którym zostanie wykupiona. Na czas odpalenia aplikacji, transmisja danych musi odbywać się właśnie z tego numeru. Późnie w trakcie nawigowania, można przełączyć na WiFi.

Aktywacja nawigacji uruchamia w ofercie na kartę usługę Kupuj z Orange. Jeśli po czasie promocyjnym nie wyłączysz nawigacji, opłata za kolejny miesiąc zostanie pobrana z kona złotówkowego oferty na kartę. Usługa Kupuj z Orange działa tylko z wybranymi ofertami Orange. Z nawigacją zadziała.