Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@spiro  prezent dla karciarzy tym razem bardzo kiepski.Liczylem na coś extra niestety klapa totalna.Nie wiem kto tym się zajmuje ale powinni dać coś co sie przyda.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 162
  • 620
  • 0

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9 dla pana kiepski a innemu się przyda..

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Temu "innemu" to pewnie będzie garstka chętnych... Mnie interesuje, czy orange poda statystyki aktywacji poszczególnych "prezentów" środowych - wtedy wyjdzie, czego karciarze oczekują 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Przejście z oferty na inną rodzi konflikt interesów. U mnie w aplikacji coś poszło nie tak, więc odpuściłem test "systemu".


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Od 2 sierpnia do 31 sierpnia 2023 - jeśli doładujemy konto poprzez Mój Orange (www/apka) bądź na stronie doladowania.orange.pl za 30 zł (lub więcej), to oprócz 25 GB bonusu do doładowania, wpadnie dodatkowo no-limit na min/sms/mms z 5 GB na 5 dni.

 

Dla starych NL bez MMSów:

Jeśli klient w momencie doładowania posiada aktywną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich +pakiet GB” to do jego obecnego pakietu zostanie dodane 5 GB"

 

PS. Nie polecam w.w. doładowania dla kart aktywowanych po 19.09.2019r., że starym NL za 7 zł.

Ogólnie to dla starych NL lepiej doładowywać po 5 zł co 7-9 dni i nie korzystać z doładowania za 30 zł lub więcej.

Doładowania wyższymi nominałami, gdy są promocje za doładowania z dodatkowymi złotówkami.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

I znowu BONUS, a nie żaden PREZENT! 😡


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Czyli będą problemy dla osób, które korzystają z NL jeszcze na starych zasadach. Dobrze, że następne doładowania mam dopiero na wrzesień.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czyli będą problemy dla osób, które korzystają z NL jeszcze na starych zasadach. Dobrze, że następne doładowania mam dopiero na wrzesień.


Nie będzie kłopotów bo dają tylko 5GB w starym NL, czyli praktycznie  standardowy dodatkowy pakiet 5 GB do aktywnej usługi NL, ale darmowy a nie płatny 5 zł. Tak najprościej zaprogramowałbym tą promocję dla starych NL.

W regulaminie prawie wszystkich usług z GB w tym w starych NL można zakupić 5 GB za 5 zł.

W starych NL o wiele więcej zyskuje się doładowaniami po 5 zł zamiast za 30 zł  nawet z dodatkową promocją. Wyjątkowo dla GB w UE można skorzystać w starym NL.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@piotrKawiorynapisał(-a)

I znowu BONUS, a nie żaden PREZENT! 😡


Dlatego nazywa się  PREZENT, bo to ładnie wygląda dla oka, i ładnie brzmi dla ucha - to  socjotechnika .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@jan1  Teraz prezent o troszke lepszy od poprzedniego ale mogli by dac GB dobre to niz nic 🙂