Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty


Zespół Nasz Orange
  • 2947
  • 11031
  • 64

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

Wojciech_0-1699027808955.png

 

Wielu naszych Klientów oczekuje na ten właśnie okres 🎄 Sprawdźcie co mamy dla Was w tym roku:

 

Orange Love:

  • Orange Światłowód przez pierwsze 6 mies. w wyjątkowej ofercie,
  • tablet TCL TAB 10 Gen 2 za 1 zł (cena rekomendowana przez producenta na 04.10.23 r.: 699 zł).
  • opcjonalnie Netflix przez pierwsze 6 mies. w prezencie.

Abonament komórkowy:

  1. Drugi smartfon w prezencie ➞ bo nowy smartfon to zawsze trafiony prezent,
  2. Netflix 6 mies. w prezencie ➞ bo daje dostęp do rozrywki z najwyższej półki,
  3. CyberOchrona ➞ bo chroni przed cyberatakami i zwiększa bezpieczeństwo online.

Prezenty łączą się. Klient, podpisując umowę na ofertę ze światłowodem, a także abonament komórkowy, może zyskać wszystkie dostępne prezenty.

 

Na naszym blogu znajdziecie szczegóły oraz informacje o ofercie dla firm: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/swiateczna-oferta-i-prezenty-od-orange/

 

 

Zawsze można również zapytać Doradcę o ofertę. Wystarczy najechać na Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym i kliknąć na wyświetl szczegóły.

 

Co o niej myślicie? Dajcie znać w komentarzu. Można śmiało i szczerze, ale z zachowaniem zasad społeczności 🙂 🤶

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13191
  • 54161
  • 637

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

@Wojciech  gdybym był w zasięgu światłowodu...może na Netflix bym się skusił...bo tabletów generalnie nie lubię...a tak, to tylko oferta i to niedostępna 😁


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

Mam już światłowód od Orange - mam abonament love mini oraz zwykły abonament komórkowy i chcialem skorzystać z okazji tejże oferty i zyskać tablet za 1zl - okazuje sie ze dla obecnych klientów dobierających ofertę telewizji nie przewidziano tabletów a jedynie 4 miesiące gratis abonamentu czyli taki tort bez wisienki - słabo 😕


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty


@MariuszRosiknapisał(-a)

Mam już światłowód od Orange - mam abonament love mini oraz zwykły abonament komórkowy i chcialem skorzystać z okazji tejże oferty i zyskać tablet za 1zl - okazuje sie ze dla obecnych klientów dobierających ofertę telewizji nie przewidziano tabletów a jedynie 4 miesiące gratis abonamentu czyli taki tort bez wisienki - słabo 😕


@MariuszRosik przewidziano, o ile skorzystasz z Love Extra


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 213
  • 2

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

Kończy mi się powoli umowa Love Premium, jak bym teraz przedłużył to ten Tablet za 1zł będzie czy tylko dla nowych ?

 

Jak sprawdzałem ofertę przedłużenia nie ma nic o tablecie tylko  6 miesięcy za 0zł


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

@Krzysztof018a możesz podpytać doradcy na infolinii jak to wygląda dla stałych przedłużających ale może to być tylko "łapanka" nowych klientów tak jak wszędzie zresztą...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1280
  • 3072
  • 31

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty


@marcin0216napisał(-a)

@MariuszRosiknapisał(-a)

Mam już światłowód od Orange - mam abonament love mini oraz zwykły abonament komórkowy i chcialem skorzystać z okazji tejże oferty i zyskać tablet za 1zl - okazuje sie ze dla obecnych klientów dobierających ofertę telewizji nie przewidziano tabletów a jedynie 4 miesiące gratis abonamentu czyli taki tort bez wisienki - słabo 😕


@MariuszRosik przewidziano, o ile skorzystasz z Love Extra


nie przewidziano.
tablet jedynie dla nowych na świetle i na miedzi oprócz opcji sam internet czy internet+voip.
dla lte chyba od wczoraj też tablet sie nalezy


oferta jest wg mnie słaba ale czego można było się spodziewać ? cały czas będę powtarzał że oferta orange jest dobra w momencie jeżeli nie ma konkurencji. gdy ta się pojawia to automatycznie staje się ona tak cienka jak preprezentancja polski w pilce kopanej (wygrana dzis z czechami tego nie zmieni).


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

Zgadza sie, pytalem na infolini i w salonie - tylko nowi klienci na swiatlo takze słabo w tym roku 🤷🏻‍♂️


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 86
  • 291
  • 0

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

coś mi się wydaje, że promocja świąteczna z 6 miesiącami światłowodu lub pakietu love gratis zakończyła się - po wpisaniu jakiegokolwiek adresu cena jest identyczna przez cały okres umowy. Może ktoś to potwierdzić lub zdementować?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 346
  • 1762
  • 3

Oferta świąteczna 2023 - nawet 3 gwiazdkowe prezenty

@Wojciech  Oferta jest w porzadku jedyny mały mankament umowa na 24 miesiące moglibyście dać np abonament komórkowy krótszą umowę.Ceny raczej przystepnę.Obsługa profesjonalna na najwyższym poziomie.