Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!


Zespół Nasz Orange
  • 2947
  • 11031
  • 64

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

Wojciech_1-1692271130173.png

 

Dzisiaj wchodzimy z nową promocją na powrót do szkoły. Szczegóły znajdziecie na naszym blogu: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/szybki-bezpieczny-internet-do-domu-i-firmy/

Najważniejsze:

  • Przez pierwszy rok światłowód w cenie najtańszej opcji (300 Mb/s), a korzystasz przez ten czas nawet z opcji Światłowodu Pro 2.0.
  • Światłowód za dodatkowe 35 zł miesięcznie i smartfony w supercenach. Warto zerknąć - cytując za blogiem - na: Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 8/256 GB (taniej nawet o 1300 złotych), Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB, HONOR 70 5G, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB, OPPO A98 5G 8/256 GB oraz Samsung Galaxy A34 5G 6/128 GB, a także na nowość – hit: Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/256 GB.
  • Internet mobilny dla firm bez ograniczeń: bez limitu danych i prędkości.

 

Co myślicie o nowej ofercie? Można pisać śmiało i szczerze, ale z zachowaniem netykiety 😉

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10028
  • 86

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

Super promocja 👍


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2094
  • 7686
  • 31

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!


@Wojciechnapisał(-a)

Co myślicie o nowej ofercie? Można pisać śmiało i szczerze, ale z zachowaniem netykiety 😉


może @Katamari oceni? Bo niedawno narzekał


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1744
  • 8505
  • 65

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

@Wojciech jak wygląda kwestia wypożyczanego sprzętu przy powrocie na 300 Mb/s? Najpierw FB6 i powrót do FB3, czy zostaje nowszy model?


Zespół Nasz Orange
  • 2947
  • 11031
  • 64

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!


@Samotnick napisał(-a)

@Wojciech jak wygląda kwestia wypożyczanego sprzętu przy powrocie na 300 Mb/s? Najpierw FB6 i powrót do FB3, czy zostaje nowszy model?


Zostaje dalej Funbox 6. Opłata za sprzęt bez zmian.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

Poszedł bym o krok dalej. Po roku możliwość dowolnego wyboru opcji prędkości, nie tylko tej najszybszej. Coś czuję że speedtesty urosną.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 69
  • 0

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

Nic ciekawego. Dla mnie to nie są duże pieniądze, pizza tyle kosztuje dziś. Chcę szybciej i lepiej, a nie taniej. Tanio to nie zawsze dobrze, zazwyczaj nie i tak jest tu. Nie ma progresu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5520
  • 22381
  • 184

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

@Wojciech 

Widzę że promocja jest dostępna także w apce MO. Ale nie jest dla mnie jasne czy jeśli mam FB3 a chciałbym skorzystać z podwyższenia prędkości, to muszę przejść na FB6? Czy mogę sobie zostawić FB3? Jeśli muszę przejść na FB6 to czy musiałbym za niego płacić? W ofercie przez MO zachowuje się to tak, jakbym nie musiał zmieniać modemu (i płacić).

Jak wygląda kwestia "multinagrywarki"? Nie widać jej w tych opcjach w ogóle; jest bezpłatna czy trzeba za nią płacić dodatkowo?

Jak wygląda kwestia multiroom: czy da się wyłączyć go z terminowej umowy? Tzn. zawrzeć umowę terminową na Love, ale multiroom dołożyć bez zobowiązania terminowego?

Trochę to wszystko (mimo wszytko) zbyt skomplikowane. Zamiast piętrowych promocji do promocji i opłat do opłat od których można dostać opust lub rabat, wolałbym prostą i czytelną ofertę z jasną ceną.


Zespół Nasz Orange
  • 2947
  • 11031
  • 64

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!


@j131 napisał(-a)

@Wojciech 

Widzę że promocja jest dostępna także w apce MO. Ale nie jest dla mnie jasne czy jeśli mam FB3 a chciałbym skorzystać z podwyższenia prędkości, to muszę przejść na FB6? Czy mogę sobie zostawić FB3? Jeśli muszę przejść na FB6 to czy musiałbym za niego płacić? W ofercie przez MO zachowuje się to tak, jakbym nie musiał zmieniać modemu (i płacić).


Przy zmianie na 2 Gb/s tak, jest wymiana na Funbox 6 i wtedy opłata za dzierżawę. Przy innych prędkościach do tej pory na życzenie Klienta dało się zostawić stare urządzenie. Teraz też tak powinno być, ale nie mam 100% pewności. Dopiero - że tak powiem - przy złożeniu zamówienia, widać na co system pozwoli. Jak zostaniesz przy starym urządzeniu, to jesteś z nim jak do tej pory: Nie było za niego opłaty, to dalej nie będzie.

 


@j131 napisał(-a)

@Wojciech 

 

Jak wygląda kwestia "multinagrywarki"? Nie widać jej w tych opcjach w ogóle; jest bezpłatna czy trzeba za nią płacić dodatkowo?


Bezpłatna, to co jest w punkcie 4 dalej obowiązuje: https://www.orange.pl/omnibook/multinagrywarka#scrollNav-4

 


@j131 napisał(-a)

@Wojciech 

Jak wygląda kwestia multiroom: czy da się wyłączyć go z terminowej umowy? Tzn. zawrzeć umowę terminową na Love, ale multiroom dołożyć bez zobowiązania terminowego?


W Orange na dzisiaj multiroom jest zawsze w umowie bezterminowej. Bierzesz kiedy chcesz, zwracasz kiedy chcesz.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1280
  • 3072
  • 31

Nowy sezon Powrót do szkoły 2023. Światłowód tańszy przez rok przy wyborze wyższej prędkości!

Powtarzam się i będę powtarzać. Obecne oferty to żenada. Oplat około abonamentowych więcej zróbcie 🙂

Czym się różni ftth nju od ftth OPL?

W nju za 300Mb/s wychodzi 50zl a w OPL 70/75zl? A zeby bylo śmieszniej to Nju się chwali że nie ma żadnych opłat za modem 🙂