Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najlepsza oferta dla serwisu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Najlepsza oferta dla serwisu

Dzień dobry, potrzebuje pomocy przy wybraniu oferty, do wybrania w serwisie. Szukam oferty,która pozwoli na ustawienie opcji 365zł waznosci konta oraz tyle samo internetu. Karty beda uzywane do testowania urządzeń po naprawie, dlatego konieczny jest wazny internet oraz polaczenia wychodzace/przychodzace. Jaka oferte wybrac?

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Najlepsza oferta dla serwisu

@olek7881 możesz wykupić pakiet bez limitu na rok. Koszt 365 zł, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 1 TB internetu. Jak aktywiujesz przez aplikację, to będzie 2TB internetu.

 

Można też zakupić starter online, za 299 zł i powyższe usługi masz ważne rok czasu.

 

Inne rozwiązanie, to aktywacja pakietów za zgody marketingowe 200 GB i rejestrację konta Mój Orange na numerze, 100 GB. Do tego dochodzą złotówki z doładowań. Wykupujesz usługę Więcej czasu na internet na rok, koszt 29 zł. Wada, połączenia SMS-y, MMS-y płatne z konta głównego.

 

Wszelkie informacje znajdziesz na stronie:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 109
  • 1

Najlepsza oferta dla serwisu

Orange ma świetną opcję na takie zapotrzebowanie.

Jest nią Usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich" oraz 1TB internetu na 365 dni za 365 zł. Dodatkowe 1 TB uzyskasz włączając usługę w aplikacji Mój Orange lub za pośrednictwem strony "Mój Orange".

Za pośrednictwem (wyłącznie) internetu możesz zakupić specjalny starter z taką promocją za 299 zł.

https://www.orange.pl/view/kup-starter

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Najlepsza oferta dla serwisu

Czy te pakiety 200+100gb są wazne przez rok po wlaczeniu uslugi waznosci konta na rok?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 109
  • 1

Najlepsza oferta dla serwisu

O których pakietach mówisz?

Jeśli o bonusach z usługi NL (Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich +GB)  to one są przedłużane jedynie w opcji wykupienia kolejnego okresu tej usługi.

Wszystkie inne zebrane można przedłużać za pomocą okresów przedłużania dostępnych w różnych opcjach czasowych i kwotowych.

Jednak przedłużenie ważności samego konta nie przedłuży ich, potrzebujesz włączyć termin ważności środków, tak jak tutaj.

55.PNG

Jeśli określisz dokładnie o jakie pakiety ci chodzi - to ktoś podpowie dokładniej jaki jest związek ich ważności z ważnością samego konta, czy też ważnością środków na tym koncie, bo to jest w Orange dosyć zawiłe.

 

Jest usługa za 9 zł ważność konta na rok, ale:

Rok Ważności Konta - SMS o treści START na numer 8002. Koszt 9 zł, wydłuża tylko ważność konta głównego. Usługa Więcej czasu na Internet wydłuża ważność konta GB z doładowań, a przy okazji konto główne złotówkowe.

Więc jak widać różne są opcje ważności samego konta jak i środków.

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Najlepsza oferta dla serwisu

@olek7881 te pakiety, czyli 200 GB za zgody marketingowe + 100 GB za aktywację numeru w apce Mój Orange są dodawane do przegródki GB promocyjne z doładowań. Ważna są po aktywacji miesiąc, ale jak uruchomisz usługę: Więcej czasu na internet za 29 zł, to konto z GB i konto złotówkowe ustawi się na rok czasu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Najlepsza oferta dla serwisu

Czyli to najlepsza opcja, 29zł i mam rok wazne konto i rok pakiety internetowe [w sensie te lacznie 300gb), dobrze rozumiem? 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Najlepsza oferta dla serwisu

@olek7881 dokładnie. Rozmowy, SMS-y i MMS-y rozliczane są wtedy z konta złotówkowego, 300 GB rok ważne + GB z doładowań, bo to ta sama przegródka. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 109
  • 1

Najlepsza oferta dla serwisu

To ja jeszcze dopytam, bo w Orange wszystko jest mega skomplikowane.

Czym się różni ta usługa " Więcej czasu na internet za 29 zł" od tego przedłużenia środków bezpośrednio  jaki dałem na screenie wyżej również za 29 zł i na rok?

To jest ta sama "usługa"? Czynność?

W sumie efekt chyba ten sam, czy też nie?

 

OK doczytałem, że to jest to samo, tylko włączenie SMS-em tej usługi tak się nazywa a na stronie Mój Orange jest to po porostu opcja przedłużenia widoczna w zakładce bonusowych GB.

PS Orange powinno dostać jakąś nagrodę za chyba najbardziej zawiłe i pokręcone metody aktywowania swoich usług i w ogóle za ich nie do końca jasne opisy, jak co i za ile.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52902
  • 716

Najlepsza oferta dla serwisu

@klient5 są dwie usługi przedłużające ważność konta. Jedna to Więcej czasu na internet, przedłuża ważność konta GB promocyjnych, i przy okazji konto złotówkowe koszt 29 zł na rok, druga, Więcej czasu na wszystko, przedłuża ważność konta złotówkowego, nie przedłuża GB promocyjnych, koszt 29 zł na rok. Ostatnio właśnie wybrałem w aplikacji tą drugą, ale konsultant przyjął reklamację na infolinii i od ręki poprawił na wersję pierwszą 🤣

Tak więc niby prosta taryfa, a ma tyle kombinacji, że za niewielką opłatą można numer z internetem mieć na rok, dwa i więcej. Zależy ile razy użyje się usługi Więcej czasu na internet, bo kolejne użycie, to sumowanie czasu. Niektórzy chwalili się na NO, że mają ważny numer z GB do 2030 roku 👍🤗