Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapomniany login do NO

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 96
  • 0

Zapomniany login do NO

Sytuacja przedziwna. Zakładałem konto na tym forum w poniedziałek, kiedy jeszcze byłem we Flexie, obecnie jestem w nju. Niestety, dziś mnie wylogowało stąd i kiedy próbowałem się zalogować, to niestety nie potrafiłem przypomnieć sobie loginu. Przy próbie odzyskania hasła użytego przy rejestracji numeru telefonu nie chciało mi przyjąć jako numeru usługi. Pewnie dlatego, że jest już w nju. No a ostatnią możliwością zresetowania hasła jest wpisanie loginu, którego nie pamiętam. Dziwnym trafem, szukając w google informacji o zagubionym loginie NO, wszedłem na to forum przez wynik wyszukiwania i zauważyłem, że… jestem z powrotem zalogowany. Przejrzałem wszystkie zapisane w przeglądarce loginy i hasła dla domeny orange.pl, ale żadne nie pasowało do forum NO. No i teraz pytanie, jak wyciągnąć ten nieszczęsny login? Bo nie mogę wykluczyć, że mnie kiedyś wyloguje na amen i już tu nie wejdę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7742
  • 80

Zapomniany login do NO

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Zapomniany login do NO

Z takimi problemami radzić sobie trzeba kontaktując się z zespołem NO. Zawsze pomogą. Co jakiś czas różne tego typu problemy się tu zdarzają, chyba wynika to z niejasnej, niejawnej i pokręconej autoryzacji dostępu.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7742
  • 80

Zapomniany login do NO

Sprawdź pw @Charlie_Sorrow  😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 96
  • 0

Zapomniany login do NO

@Rafał, odpisałem. 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 96
  • 0

Zapomniany login do NO

Problem rozwiązany. @Rafał, dzięki raz jeszcze. 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7742
  • 80

Zapomniany login do NO

Super, ciesze się, nie ma za co 😊💪