Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

Może i nie na temat ale czy was nie wkurza to że w niektórych postach tak jak i w tym . Spodziewasz się , bo masz powiadomienie ze nowy komentarz wiec lecisz w dol skoro jestes na bieżąco to spodziewasz się ze będzie na dole a tu się okazuje że jednak nowy komentarz jest wyżej. A gdy się np czyta nowy post i czytasz po kolei to np tak jak tu mamy na 2 stronie posty czasowo: tydzien temu nastepny wczoraj potem2 tygodnie temu. jak ktoś kto nie czyta tego według chronologii to nie wie o co właściwie chodzi w danym poście Ktoś skakał chyba w czasie pisząc hah- tak to wygląda totalny bezsens. Informacja z wczoraj powinna być na samym dole pod komentarzem mardera a nie na samym poczatku drugiej strony. Totalny bezsens. Może Orange powinno coś z tym zrobić .Bo nie trafili z tą opcją totalniie.

 

____________

* Wątek wyodrębniłem z tematu Instalacja światłowodu w bliźniaku - Wiktor

7 ODPOW. 7

Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

@Emill1 możesz zmienić u siebie w profilu ilość wyświetlanych postów na stronie oraz ilość wyświetlanych tematów na tablicy.

Wystarczy, że wybierzesz 3 kropki w pasku na górze (tam, gdzie awatar) >> Moje ustawienia >> Preferencje >> Format wyświetlania >> Tematy na stronę lub Posty na stronę. Max to 100.

To powinno wyeliminować niedogodności 🙂

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

@Emill1 dodam jeszcze, że możesz posortować według czasu opublikowania.

Linkowany przez Ciebie temat wyświetla mi się prawidłowo, posty od najstarszych do najnowszych.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

@Aśka_M Zawsze wchodzę na NO poprzez https://nasz.orange.pl/t5/forums/recentpostspage Tutaj zawsze będzie wyświetlane dwadzieścia tematów?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

@Aśka_Mnie chodzi mi o ilość komenatrzy w temacie tylko o chronologię.

Screenshot 2023-08-04 at 14-47-54 Instalacja światłowodu w bliźniaku.png

 

Na screenie widać w czym problem patrz na daty. Nie raz czytałem nowe tematy i gdy czytasz w ten sposób to czasie nie idzie zrozumieć danego tematu i komentarzy skoro nie są po kolei . Czasem jak się je tak czyta to brzmi to nielogicznie ijakby od czapy.

 

___________
* Poprawiłem czytelność wpisu - Wiktor


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

@Emill1 zdecydowanie zgadzam się, że takie sortowanie utrudnia czytanie. Domyślnie włączone jest sortowanie od najstarszego postu do najnowszego. To skutkuje tym, że najnowsze posty są na dole, czyli temat czytamy od góry do dołu. U Ciebie wygląda, jakby włączone było sortowanie wg wątków - stąd takie pomieszanie. Zamień w ustawieniach profilu kolejność sortowania na: "najpierw najstarsze".  To powinno poukładać wszystko w całość i nadać logikę tematowi 🙂

 

@Samotnick jeżeli chodzi o listę wszystkich postów, to tutaj rzeczywiście domyślnie jest 20 i ta ilość jest stała (nie można ustawić innej).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

@Emill1 

Masz rację, że to źle wygląda. Ale możesz to łatwo sam zmienić, opcje ukryte są tutaj:

j131_0-1691159672361.png

Strzałka wskazuje aktywną u mnie, i jedynie słuszną, opcję sortowania postów.

 

Domyślne wartości można ustawić samodzielnie w ustawieniach konta NO:

j131_0-1691160101442.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Wyświetlanie wpisów w tematach według chronologii

no to ja w moje ustawienia mialem ustawiane od najstarszego .a znalazlem to co mowiles i zmienilem. ale mam teraz tak ze niektore tematy mam od najstarszych a niektore dalej tak dziwnie i musze recznie im zmieniac . dziwnee to