Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Chodzi o cos takiego Przechwytywanie1.PNG


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Jeszcze jedna sprawa, może przegapiłem to gdzieś. Nastarym forum jak i na wielu innych można szybko dostać się do ostatniego posta w temacie klikająć np na date ostatniego posta. Tu takiej opcji nie widze. Przewidujecie coś takiego?

 

I druga sprawa: Czy w tematach bez odpowiedzi powinny się takie kwiatki jak w załączniku pojawiać? 


bez odpowiedzi.PNG

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Tak, nie wiem czemu ale gdzieś się zapodzialo przy konfiguracji 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A co do kwiatków to masz rację, @Mat i nie będą tu wyświetlane zamknięte tematy, thx!

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim, podczas projektowania widoków, te informacje (o modelu posiadanego telefonu i usłudze) wydały nam się zbędne, a zależy nam, aby społeczność była jak najbardziej czytelna, więc zrezygnowaliśmy z jej dodawania. Jeśli w przyszłości będzie jej brakować to pomyślimy o dodaniu.

 

@Mat, jeśli chodzi o stronę logowania to pracujemy nad stworzeniem responsywnej i mamy nadzieję, że uda się też zrobić na niej zapamiętanie sesji 🙂


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ta funkcja z usługą (szczególnie aby można bylo oznaczyć jak ma się FTTH 🙂 i telefonem mi się podoba 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ja ciągle jestem zdania, @Remi, że za bardzo przedkładasz funkcjonalność nad estetykę. Popatrz na swój rower, a potem popatrz na mój, popatrz znowu... Co prawda możesz ze swoim polować na pokemony, a ja nie, ale Ciebie nie zaczepiają ludzie na mieście i nie pytają skąd masz takie cudo😉

O ile widzę możliwości wykorzystania tych funkcji i w przyszłości można pomyśleć o pokazaniu ich w widoku profilu to wyświetlanie ich przy każdym poście, zwłaszcza, gdy za chwilę będzie tam informacja o ilości dodanych postów, polubieniach i zatwierdzonych rozwiązaniach to moim zdaniem byłoby to już zdecydowanie za dużo informacji 🙂

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zdecydowanie masz rację od tego, że funkcjonalność u mnie jest ważniejsza :). Co wyglądu to tutaj już kwestia gustu ... ja wolę raczej trochę inny design rowerów niż Twój klasyk 🙂 ...

co do zaczepiania ... trzeba robić tak aby super rower nie był potrzebny aby Cię zaczępiali 🙂 albo właściwie zaczepiały 🙂 ...

Popracujemy nad widokiem profilu i będziemy wiedzieć co się zmieści a co nie. Może też warto szczególnie w wersji mobilnej popracować nad wielkością czcionek

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mam jeszcze pytanko uzupełniające. Bo na starym forum ludzie cały czas tworzą nowe wątki. Może na początek byście wyłączyli dodawanie nowych wątków, a zostawili dodawanie odpowiedzi. A potem dopiero do odczytu?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrekk85, planowaliśmy 1 sierpnia wyłączyć także możliwość dodawania odpowiedzi i przekierowywać tutaj, ale Twój pomysł wydaje się ciekawy, sprawdzimy na dniach czy będziemy mieć techniczną możliwość zamknięcia tylko dodawania nowych wątków, a nie odpowiedzi i ponownie przemyślimy temat, dzięki!