Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

Ja bym jeszcze wbudował dla zarejestrowanych forumowiczów bezpłatną bramkę sms do wszystkich sieci. 


Chyba to nie jest dobry pomyśł.... Emotikon: sfrustrowany

Ludzie by się rejestrowali tylko dla bramki a chyba nie o to chodzi w tej całej zabawie...

Na pewno statystyka by poszła sztucznie w górę.  

 

Mi brakuje tu możliwości selektywnego cytowania z kilku postów, można odpowiedzieć wtedy na kilka postów pisząc tylko jeden.

Ups... a gdzie podziało się zaznaczenie cytatu? Było i nie ma!

Nie wiadomo gdzie koniec cytatu      😞


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Na zasadzie linku do artykułu na forum?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Nie linku ale cytat zaznaczam posty i klikając odpowiedź mam kilka cytatów na które kolejno odpowiadam. Jest coś takiego w IPB.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

Ups... a gdzie podziało się zaznaczenie cytatu? Było i nie ma!

Nie wiadomo gdzie koniec cytatu      😞


Oho - niechcący znalazłem błąd! 😄 

Jeżeli w profilu się zaznaczy: Ignoruj HTML , to znika zaznaczanie cytatu i powstaje bałaganik bo nie wiadomo gdzie koniec cytatu a początek odpowiedzi.

Znika ten pasek z lewej strony.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wersja mobilna musi koniecznie powstać. Mi jakoś ów stronka nie chce załadować się na wyświetlaczu smartfona (system WP). Wielka szkoda. Teraz czeka mnie od Was najprawdopodobniej tygodniowa przerwa. Czas na pracę poza domem przy zabezpieczaniu ŚDM. Ale chętnie zobaczę jak Orange poradzi sobie w trakcie tych dni, w końcu został partnerem technologicznym ŚDM 🙂 Nawigacja (specjalna oferta na ŚDM) ściągnięta, odpalamy i jedziemy 🙂   

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A co Ci dokładnie nie dziala? Który telefon i jaka wersja systemu. Na S7 wersja mobilna wygląda już całkiem przyzwoicie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wersja mobilna powinna już działać prawidłowo (poza ekranem logowania, nad którym jeszcze pracujemy), więc jeśli nie chce się u Ciebie załadować to koniecznie daj znać jak to wygląda, najlepiej ze zrzutem ekranu, postaramy się szybko to naprawić.

Mam nadzieję, że po powrocie znajdziesz chwilę, aby podzielić się z nami wrażeniami i napisać jak się udały ŚDM od strony technologicznej.

Udanej podróży i spokojnej pracy, @Anonim!
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Fajnie by było jak stawienie telefonu (model marka) czy rodzaj usługi (ADSL VDSL czy FTTH). Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Anonim, możesz trochę szerzej? Może to dlatego, że niedawno wstałem, ale nie zaczaiłem co masz na myśli 😛

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wersja mobilna już faktycznie śmiga ładnie, pytanie jest tylko jeszcze takie, czy przy logowaniu nie da sie dodać opcji zapamietywania sesji?