Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Co do wielkości avów, to nie mogą być mniejsze, bo nie będzie widać napisu na mojej koszulce Emotikon: Język A na serio to jeszcze rozważamy tego typu drobne modyfikacje i może się zmienić.

 

@Anonim, a jeśli chodzi o:  


pablo_ck napisał(-a):

Temat główny powinien być napisany większą i pogrubioną czcionką, Pod tematem głównym dpowiedzi forumowiczów. Mi osobiście podoba się układ jaki jest na blogach.orange 🙂 


to masz na myśli wątkowanie? To znaczy, aby komentarz, który jest odpowiedzią na inny komentarz pojawiał się pod tym komentarzem czy coś jeszcze innego?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Wg mnie zagnieżdżanie komentarzy średnio się przyjmie przy czytaniu dyskusji. Patrząc na stare forum dyskusje bywają długie, a potem straci się wątek.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Według mnie powinno więcej komentarzy mieścić się na stronie, ponieważ w przypadku długich dyskusji odszukanie odpowiedniego posta w późniejszym czasie może nie był łatwe. Dadatkowo przydałyby się jakieś ikony czy coś na pasku obok do szybkiego powrotu na stronę z innymi dyskusjami. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Przecież masz w profilu możliwość ustawienia ilości postów i tematów na stronę.

Domyślnie jest to 10.

 Ustaw sobie wg własnych preferencji. 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dzięki za sugestie @Matt55, zobaczymy jak się będzie sprawdzać wyświetlanie w dłuższych wątkach i rozważymy czy nie zmienić domyślnej ilości ładowanych postów na większą.

 

A w zakładce Moje ustawienia > Preferencje > Format wyświetlania możesz też włączyć, aby strona automatycznie przenosiła do pierwszego nieprzeczytanego postu 🙂

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Astis napisał(-a):

Hmmm... też macie tak wolno działające NASZ ORANGE ? 


Jest od zawsze problem z przymulaniem... 😞

Niby działa OK a za moment przez pół godziny zamula tak że strona czy podstrona otwiera się 20~40 sekund. Ostatnie przymulenie skończyło się kilka minut temu... 😄

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dla mnie akurat to rozwiązanie jest OK. 

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Dokładnie, mam na myśli wątkowanie. Odpowiedź pojawia się pod danym wpisem. Moim zdaniem tak będzie to wyglądało przejrzyście. Jeszcze jedno, pisząc na ów forum komantarze widzę że nie ma "modułu" który analizuje poprawność ortograficzną pisanych przez nas komantarzy. Pozdrawiam. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Jak to nie ma?  Jest!  Podczas odpowiadania masz nad pisanym tekstem literki  ABC.

Po polsku i po angielsku...   😄


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur Warto zrobić stronę logowania w RWD zamiast przerzucać na standardowa stronę na Orange.pl