Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Przywitaj się

Ahoj @szunaj @Anonim Szczęśliwa kobieta W ten mroźny poranek ciepło Was witamy na pokładzie. Podróż nie będzie wyboista, usiądźcie wygodnie i delektujcie się z każdej chwili. Miejcie na uwadze, że w każdej sytuacji możecie liczyć na zespół Nasz Orange, naszych Herosów i użytkowników. Zapnijcie pasy i nie zdejmujcie uśmiechu - niczym szalik na tę pogodę - tutaj też on pomaga Szczęśliwa kobieta

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Dzień dobry,

W końcu i przyszła pora na mnie. Przywiodła mnie tutaj ciekawość. Byłem już u wszystkich operatorów oprócz właśnie Orange. Chciałbym osobiście zweryfikować czy podjąłem odpowiedni kierunek działania. Na razie, jeśli chodzi o zasięg LTE + jakość rozmów w moim miejscu zamieszkania, to... mogłoby być lepiej... Ale cóż. Zobaczymy co czas przyniesie i czy Operator będzie się coś rozwijał w kierunku polepszenia własnych usług i zasięgu. Oczywiście wiem, że pandemia nie pomaga...

Witam Was wszystkich serdecznie i proszę o cierpliwość do mojej osoby, jeśli popełnię tutaj jakaś gafę lub przytrafi mi się ludzki błąd... 😁

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Witaj @Anonim  na forum NO 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Przywitaj się

Witamy @Anonim  na NO, mamy nadzieję, że się zadomowisz i będziesz aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przywitaj się

@Anonim  witaj, super że powiększasz grono forumowiczów NO, mamy nadzieję że przypadnie Ci do gustu i pozostaniesz z nami 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przywitaj się

@Anonim witaj i miło spędzaj czas na NO. Zadawaj pytania, chętnych do pomocy nie brakuje i pomagaj innym swoją wiedzą i doświadczeniem. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przywitaj się

@Anonim  Witamy serdecznie 🤗


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przywitaj się

Cześć @Anonim . Nie przejmuj się, każdy z nas zaczynał tu kiedyś i zadawał pytania ( ja do tej pory głupie) ....

Miłej zabawy i witamy w Naszej Rodzinie

Anonim

Nie dotyczy

Przywitaj się

Dziękuję Wam za ciepłe powitanie. 🙂

 

Porozglądam się po wątkach na forum i jak coś ciekawego przykuje moją uwagę to spróbuję podjąć w tym temacie dyskusję. Jak nabiorę ogłady i rozeznam sposób funkcjonowania forum, to sam spróbuję założyć jakiś wątek... zwłaszcza w temacie sieci optycznych, bo to mnie trochę interesuje... 

😀

Dobrego dnia dla Was wszystkich ! 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

@Anonim  😉 do zakładania tematów nie potrzeba dużego stażu na forum... Jeśli miałbyś jakiś pomysł, dotyczący usług Orange, forum, sprzętu itp... to też śmiało składaj  propozycję  w dziale "pomysły".