Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Licznik profilowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Licznik profilowy

Testowałem dzisiaj na IE i obecny screen  jest z Chrome (w sumie kilka logowań). Licznik komentarzy i polubień ani drgnie. Dwa rozwiązania też poszły do @Anonim.

Nomero1.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Licznik profilowy

@Anonim, czytaliśmy Twoje "stanowisko" wielokrotnie. Skoro rankingi rzeczywiście Cię nie interesują to udowodnij to nie pisząc już więcej na ich temat 🙂

@Piotrekk85, zdaje się, że się myliłem i wprowadziłem Was w błąd, przepraszam. @Piotrek mnie niedawno poprawiał, że wszystkie posty są zliczane do rankingów, także te w Społeczności.

@Anonim, aktualizacje liczników rzeczywiście mogą trwać od kilku sekund do... 24h.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Licznik profilowy

Dział o Społeczności nie jest zliczany do profilu.
Anonim

Nie dotyczy

Licznik profilowy

Pogaduchy i Zatrzymane chwile, a w tych też się "produkowałem" to nie mają znaczenia? Właśnie @Anonim mi dał i jest 325 za pomysły i sugestie. No więc jak to z tym jest, bo nie rozumiem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Licznik profilowy

Ew. może jakieś opóźnienie. Bo ostatnio statystyki nie są na bieżąco.
Anonim

Nie dotyczy

Licznik profilowy

@AnonimJuż Artur pisał o tym.Może zostałeś zatrzymany jak kolega @mabud73?

Anonim

Nie dotyczy

Licznik profilowy


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekJuż Artur pisał o tym.Może zostałeś zatrzymany jak kolega @mabud73?


@Anonim, a to ciekawie brzmi Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie jestem skory do prowokacyjnych zachowań, chociaż cięty jęzor posiadam. Aby więc nie rozwodzić się nad tym, dodam, że statystyki w ujęciu podstawowym (Użytkownik miesiąca>Autorzy rozwiązań>Post miesiąca-po rozwinięciu Post miesiąca>pokaż więcej, wyskakuje maj 2017. 

@Anonim, jak by tak było, sądzę iż dostałbym info na priv.

Anonim

Nie dotyczy

Licznik profilowy

A Panowie znowu o rankingach 😉 Hehe 😉 Bierzcie i pijcie jak chcecie z "mojego" konta Drodzy przyjaciele. @Artur pisał pod którymś tematem ze są opóźnienia i.....żeby nie wiercić dziury w brzuchu 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Licznik profilowy

@Anonim, czytaliśmy Twoje "stanowisko" wielokrotnie. Skoro rankingi rzeczywiście Cię nie interesują to udowodnij to nie pisząc już więcej na ich temat 🙂

@Piotrekk85, zdaje się, że się myliłem i wprowadziłem Was w błąd, przepraszam. @Piotrek mnie niedawno poprawiał, że wszystkie posty są zliczane do rankingów, także te w Społeczności.

@Anonim, aktualizacje liczników rzeczywiście mogą trwać od kilku sekund do... 24h.
Anonim

Nie dotyczy

Licznik profilowy

OKI @Artur nie ma sprawy, masz to jak w banku 🙂 Pozdrawiam 🙂