Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciekawy i na topie temat ChatGPT do poczytania

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Ciekawy i na topie temat ChatGPT do poczytania

Przy okazji czytania pomysłu z bezpłatną infolinią i linkiem wstawionym przez @Wiktor a, zajrzałem głębiej w blog Orange. @Rosiu  bardzo się stara, by klienci Orange, w tym zapewne nasi forumowicze łyknęli nieco wiedzy, co z czym się je. Więc ją tu wklejam

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/chatgpt-jako-aplikacja-niekoniecznie/

Co by nie powiedzieć, to jednak cyberbezpieczeństwo jest bardzo serio traktowane. Licho w zamaskowanych mordkach nie śpi. Karramba!!!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 83

Ciekawy i na topie temat ChatGPT do poczytania

@bronzubataki hakerskie coraz częściej pojawiają się np w postaci fałszywych: wiadomosci e-mail czy sms. Cyberbezpieczeństwo jest bardzo potrzebne do  ochrony sieci informatycznych, urządzeń, programów i danych przed atakami, uszkodzeniami lub nieautoryzowanym dostępem. Służy do obalania fake newsów. Dobrze że Biuro Prasowe Orange informuje o takich zagrożeniach jak np.

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 83

Ciekawy i na topie temat ChatGPT do poczytania

@bronzubataki hakerskie coraz częściej pojawiają się np w postaci fałszywych: wiadomosci e-mail czy sms. Cyberbezpieczeństwo jest bardzo potrzebne do  ochrony sieci informatycznych, urządzeń, programów i danych przed atakami, uszkodzeniami lub nieautoryzowanym dostępem. Służy do obalania fake newsów. Dobrze że Biuro Prasowe Orange informuje o takich zagrożeniach jak np.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Ciekawy i na topie temat ChatGPT do poczytania

@Pablo5 , mnie nie dziwi brak poważnego traktowania zabezpieczeń, skoro nawet jednej ze stron rządowych wytknąłem takie, jak to poniżej zagrożenie. Byłbym wdzięczny za gest pocałowania...Niezabezpieczona.JPG