Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Agresywny błąd

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Agresywny błąd

Gdy na spokojnie spojrzałem na pasek adresu, to pomyślałem, że pewnie moderator(ka) był(a) w akcji. Bo nie pisałem kompletnie nic, tylko z racji tego, że chwilkę odszedłem od pulpitu, zaledwie dokonałem odświeżenia strony. Natychmiast w powiadomieniach pojawiły się nowe cyferki, a na mój ekran wpadł ten oto komunikat z godziny 19:32:

Zrzut ekranu 2022-02-11 193332.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Agresywny błąd

@bronzub  tego typu komunikaty pojawiają się, gdy chcesz obejrzeć, skomentować post, który został usunięty, zmieniony w czasie Twojej lektury.  Zanim jeszcze się zdecydowałeś kliknąć pole publikacji Twojej  odpowiedzi. Nie ma już do czego odpowiadać, więc brak zasobu odniesienia . 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Agresywny błąd

@bronzub  tego typu komunikaty pojawiają się, gdy chcesz obejrzeć, skomentować post, który został usunięty, zmieniony w czasie Twojej lektury.  Zanim jeszcze się zdecydowałeś kliknąć pole publikacji Twojej  odpowiedzi. Nie ma już do czego odpowiadać, więc brak zasobu odniesienia . 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Agresywny błąd

@agat13 , nie zaszkodzi zgłaszać błędów, bo każdy może mieć inne podłoże. Np. w tym przypadku, przycisk "Wróć do oryginalnej strony" nie zareagował dokładnie tak, tylko zobaczyłem samą belkę, gdzie są powiadomienia. A powinno wrócić do stanu z przed wywołania tego błędu.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Agresywny błąd

W tym przypadku jest dokładnie takie podłoże jakie opisał @agat13 😊