Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot środków

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Zwrot środków

@j131 

Na czacie napisali mi,że numer z końcówką 68 nie jest aktywny i należy go zarejestrować. Dzięki za pomoc. Spróbuję jeszcze raz wbić się na ten czat. Zobaczymy co da się zrobić.

Pozdrawiam


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2109
  • 11857
  • 54

Zwrot środków

@EwcciaKal1983  jeśli numer nie aktywny, to duża szansa na zwrot kasy, czatuj do skutku, nie daruj tych 25zł, napisz zgłoszenie o zwrot środków na twoje konto!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18637
  • 53364
  • 721

Zwrot środków

@EwcciaKal1983 to trudna sprawa, aby odzyskać środki z numeru który został doładowany. Miałem przypadek doładowania numeru zarejestrowanego, dostałem odmowę, jak wystąpiłem o zwrot środków. Być może z numerem niezarejestrowanym będzie inaczej. Zawsze warto spróbować. Jeżeli miałby być uznany zwrot środków, to nie nastąpi to podczas rozmowy z konsultantem. Trzeba zgłosić reklamację.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3883
  • 19

Zwrot środków

@EwcciaKal1983 pozostaje tylko reklamacja. Ciekawe czy uznają. Szkoda, że nie robiłaś tego przez bankowość bo wtedy Blue Media uznaje zwrot jak nie było zużycia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18637
  • 53364
  • 721

Zwrot środków

@Kimiriko czy przez stronę Orange, czy przez bank, transakcje obsługuje BlueMedia.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3883
  • 19

Zwrot środków

@ketrasaArtur nie wiem dlaczego mnie się coś pokręciło, że to przez formułę Dolicz do Rachunku. Tu jest link gdzie można uderzyć do Blue Media. 

https://pomoc.bluemedia.pl/doladowania/trudnosci/popelnilem-blad-podczas-doladowywania-konta-czy-mog...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18637
  • 53364
  • 721

Zwrot środków

@Kimiriko fajnie, nie wiedziałem, że BlueMedia udostępniają taki formulaż. Jak miałem problemy z doładowaniem, to dzwoniłem do nich.

@EwcciaKal1983 może zamiast prosić Orange o przeksięgowanie, warto skorzystać z podpowiedzi @Kimiriko.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Zwrot środków

@Kimiriko

Dziękuje, wczoraj już wypełniłam formularz i wysłałam.

Pozdrawiam

 

@ketrasaArtur 

Skorzystałam z podpowiedzi @Kimiriko . Formularz wysłałam wczoraj. Zobaczymy co będzie dalej bo z Orange ciężko się dogadać.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3883
  • 19

Zwrot środków

@EwcciaKal1983 jakoś się nie dziwię, że Orange nie jest chętne zwracać kasę skoro sama podałaś im taki numer. 

 

A tak z czystej ciekawości czemu nie puściłaś po prostu z konta doładowania?