Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot środków

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Zwrot środków

Witam,

Wczoraj doładowałam inne konto przez pomyłkę. Czy istnieje możliwość zwrotu doładowanych środków. Dodam,że konto doładowane przeze mnie było nieaktywne. Myśląc,że doładowałam swój numer napisałam na czacie,że jestem właścicielką doładowanego przeze mnie numeru i tam dostałam informację,że doładowane przeze mnie konto nie było aktywne i numer nie był zarejestrowany

 

Screenshot_20230102-174612.png

 

Pozdrawiam,

Ewa K.

 

_______

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3881
  • 19

Zwrot środków

@ketrasaArtur nie wiem dlaczego mnie się coś pokręciło, że to przez formułę Dolicz do Rachunku. Tu jest link gdzie można uderzyć do Blue Media. 

https://pomoc.bluemedia.pl/doladowania/trudnosci/popelnilem-blad-podczas-doladowywania-konta-czy-mog...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1500
  • 6499
  • 43

Zwrot środków

A masz te środki na koncie numeru którego nie chciałaś doładować?

Zapoznaj się ze stroną na temat zwrotów środków. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5551
  • 22485
  • 185

Zwrot środków

@EwcciaKal1983 

Jeśli ten numer kończący się na 68 nie jest Twój tylko należy do nieznanej Ci osoby, to zadzwoń do niej i poproś o rekompensatę. Od Orange niczego się raczej nie masz prawa domagać: doładowanie odbyło się zgodnie z Twoim życzeniem, teraz już za późno żeby się rozmyślić.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Zwrot środków

@EwcciaKal1983  Trudna sprawa. Doładowałaś cudzy  numer zarejestrowany w Orange.

System jest zabezpieczony przed doładowaniem nr niezarejestrowanego w Orange. Zawsze znajomy może poprosić, żeby doładować jego numer.

Pozostaje potraktować doładowanie  jako prezent Noworoczny dla nieznajomego.

Nawiasem mówiąc screenu z czatu raczej nie przedstawia się, a jak już to nr telefonu nie powinien być widoczny w całości i inne dane też można zamazać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Zwrot środków

@tolek 

Dzięki. Według rozmowy z osobą na czacie środki dotarły na to konto. Nie jestem właścicielką tego drugiego konta ale konto które doładowałam nie było aktywne. Zostało aktywne z chwilą mojego doladowania. Rozmowa na czacie odnośnie numeru który doładowałam jest w załączniku

 

@j131 

Rozumiem,ale konto nie było aktywne. Należało je zarejestrować. Takie informacje napisała mi osoba z którą roawialam na czacie. Treść rozmowy dodałam w załączniku.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5551
  • 22485
  • 185

Zwrot środków

@EwcciaKal1983 

Kiedy rejestrowałaś się na tym forum musiałaś zaakceptować regulamin. Jednym z jego zapisów jest zakaz publikowania rozmów z czatu. Nie wolno i już. Tak że nie ma się co na to powoływać.

Natomiast co do meritum to wiele nie zmienia czy numer był czy nie był aktywny w przeszłości: doładowanie się powiodło i tyle. Próbowałaś dzwonić na ten numer czy nie?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Zwrot środków

@j131 

Dzwoniłam, włącza się poczta głosowa. A odnośnie konta które załadowałem dostałam informację,że należy je zarejestrować.

 

@andrzej1441 

Nie wiedziałam, już tu o ktoś usunął za mnie i zamazał też. A numer który doładowałam należało zarejestrować więc chyba do nikogo nie należał.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5551
  • 22485
  • 185

Zwrot środków

@EwcciaKal1983 

Możesz spróbować jeszcze raz wbić się na czat, tylko tym razem opisać sprawę poprawnie. Tu nikt nie ma wglądu w konta więc nie ma możliwości pozytywnej weryfikacji sytuacji. Pozostają jedynie spekulacje. Jeśli faktycznie karta SIM do numeru który doładowałaś nie jest aktywowana (co byłoby mega dziwne), to może jest jakiś cień szansy na odzyskanie kontroli nad tymi środkami, ale obawiam się że to tylko myślenie życzeniowe.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Zwrot środków

@EwcciaKal1983  jest kilka rodzajów rejestracji.

 

Skoro nr doładowałaś to numer w bazie Orange ma przypisany PESEL - to pierwszy rodzaj rejestracji, który można wykonać już przy kupnie startówki nawet bez aktywacji nr.

 

Z drugiej strony można kupić startówkę bez rejestracji. Aktywować numer i ma się miesiąc na jego rejestrację, żeby aktywnie z niego korzystać.

 

Czy w obu przypadkach system przyjmie doładowanie to nie wiem.

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2108
  • 11851
  • 54

Zwrot środków


@EwcciaKal1983napisał(-a)

Witam,

Wczoraj doładowałam inne konto przez pomyłkę. Czy istnieje możliwość zwrotu doładowanych środków. Dodam,że konto doładowane przeze mnie było nieaktywne. Myśląc,że doładowałam swój numer napisałam na czacie,że jestem właścicielką doładowanego przeze mnie numeru i tam dostałam informację,że doładowane przeze mnie konto nie było aktywne i numer nie był zarejestrowany

 

Screenshot_20230102-174612.png

 

Pozdrawiam,

Ewa K.

 

_______

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej


Można komunikat na czat dołączyć i poprosić o zwrot środków na swoje konto, pomyłki się zdarzają i konsultant powinien to uwzględnić 😉