Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam usługi nielimitowane rozmowy do wszystkich 1 rok na kartę -- internetu nie muszę mieć

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Szukam usługi nielimitowane rozmowy do wszystkich 1 rok na kartę -- internetu nie muszę mieć

Witam chciałem zapytać o usługę na kartę na nielimitowane rozmowy do wszystkich stacjonarnych i komórkowcy .Na internecie mi nie zależny bo nie używam.Ile teraz kosztuje na 365 dni na rok .I jak to włączyć .

 

We Vectra maja coś takiego ale tylko na miesiąc i umowie trzeba podpisywać za 19.99zł.Podobno w Play .

 

Jak najtaniej na rok włączyć w Orange nielimitowane na 1 rok 365 dni.

 

 

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7525
  • 137

Szukam usługi nielimitowane rozmowy do wszystkich 1 rok na kartę -- internetu nie muszę mieć

@kolor zawsze możesz przejść do Flexa. 

 

W Orange Free koszt usługi 365 zł. Lepiej aktywować przez aplikację Mój Orange. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7525
  • 137

Szukam usługi nielimitowane rozmowy do wszystkich 1 rok na kartę -- internetu nie muszę mieć

@kolor , Od 22 kwietnia będzie dostępna roczna subskrypcja w Orange FLEX. 350 zł. Czyli średnio 29,17.

 

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wiosenne-zmiany-w-orange-flex-subskrypcja-roczna-mniej-planow-al...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 132
  • 0

Szukam usługi nielimitowane rozmowy do wszystkich 1 rok na kartę -- internetu nie muszę mieć

Ale ja mam Free.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3223
  • 7525
  • 137

Szukam usługi nielimitowane rozmowy do wszystkich 1 rok na kartę -- internetu nie muszę mieć

@kolor zawsze możesz przejść do Flexa. 

 

W Orange Free koszt usługi 365 zł. Lepiej aktywować przez aplikację Mój Orange.