Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jeśli przedłużę konto w orange free na kartę na rok kodem o treści AKT365 za 29zł to darmowe minuty i smsy do orange również będą ważne rok czy to się nie kumuluje?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@andrzej1441 jaka stara informacja? Usługa jest aktualna. 

 

Pokaż szczegóły
Najbardziej mi właśnie zależy żeby ten rok ważności konta grał z orange z darmo czy tam free to chyba to samo?, pakiet minut to swoją drogą, w końcu nie wiem czy mam przenosić numer bo jak mają być nie jasności jak w Play.. pakiet swoją drogą i doładowanie konta żeby do tej samej sieci zadzwonić to trochę chore...

@Muciek  Ty chyba nie czytasz co pisze. Potrzebujesz z informacji powyżej, Rok Ważności i darmowe rozmowy w Orange. Powyżej odpowiedź. 

Jest usługa Za darmo w Orange i usługa Więcej czasu na Wszystko (konto ważne na rok).

Jedynie tracisz usługi o jakich jest napisane w Blogu.

 

@Muciek FREE to taryfa, a Za Darmo w Orange to usługa. 

 

1. Po przeniesieniu znajdziesz się w taryfie FREE

2. Możesz aktywować Usługę Za Darmo w Orange i usługę Więcej czasu na wszystko (rok). (29zł na rok)

 

9. Abonent posiadający aktywną usługę „Za darmo w Orange” będzie mógł korzystać z niej przez cały okres ważności Konta, w tym w okresie ważności dokupionym w usłudze „Więcej czasu na
wszystko”.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18633
  • 53354
  • 721

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Muciek do minut i SMS-ów są pakiety bez limitu, np. za 31zł/m-c, za 35zł/m-c itp cykliczne i jednorazowe. Kodem podanym przez Ciebie (AKT365 za 29 zł) przedłużysz tylko ważność GB z doładowań oraz ważność konta głównego złotówkowego na połączenia wychodzące.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Muciek , jeśli chcesz przedłużyć usługę Za darmo w Orange, to jak najbardziej możesz przedłużyć przez SMS lub kodem *105*365#

 

😉

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

O tych pakietach to ja wiem z tego względu pytanie bo mało dzwonie i nie potrzeba mi pakietu za 31zł/m-c, tylko wystarczy mi pakiet minut np 200 minut za 14zł na m-c, i chodzi to to czy od samego orange do orange będę mógł dzwonić, jeśli wykupie konto ważne rok na połączenia wych-przych..

Edit: wyczytane z regulaminu niezły hak na to jest albo free minuty albo rok ważności.

Orange Free na kartę. Zmiana taryfy na Orange Free na kartę
zostanie potwierdzona SMS-em w przeciągu 24 godzin.
5. Usługa wyklucza się z promocją „Konto Ważne Rok. Skuteczna aktywacja Usługi dla Abonentów, którzy posiadają
aktywną promocję „Konto Ważne Rok” oznacza automatyczne ustawienie ważności Konta Głównego na okres 30 dni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18633
  • 53354
  • 721

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Muciek niestety, nie ma obecnie bezpłatnych połączeń w sieci. Musi być wykupiony pakiet.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

A jeśli wykupie pakiet takich minut np, 200 na 31dni to dotyczy również rozmów do tej samej sieci? czy oddzielnie musi być na koncie?
https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006138/4108571974.pdf


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7569
  • 139

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@ketrasaArtur , są bezpłatne połączenia wewnątrz sieci Orange (Za darmo w Orange), tak długo jak jest ważne konto na połączenia wychodzące. Usługa za 29 zł (Więcej czasu na wszystko) przedłuża tą ważność na rok. 

 

@Muciek , wyłącza ważne konto, ale nie to co chcesz aktywować na rok za 29 zł. Tylko inną promocję. 

Usługa Za darmo w Orange wraz z aktywacją konta ważnego rok za 29 zł, daje rok na swobodne rozmowy w Orange. Dezaktywują się pakiety GB. 

 

Pakiet 200 minut odnawia się co miesiąc jak masz środki na kolejny. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1633
  • 5635
  • 61

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@MuciekLepiej i taniej wyjdzie przy usłudze  Za darmo w Orange aktywować Numer bez limitu w innej sieci i jak trzeba to aktywować jednorazowy NL za 1 zł. Przy aktywacji (darmowa *101*1*1# albo SMS AKT1 na  nr 80630) NL za 1 zł mamy nielimitowane rozmowy oraz MMSy/SMSy do końca następnego dnia i od tego dnia jeszcze minimum 31 dni ważności połączeń wychodzących. O GB nie piszę.

NL za 1 zł włączamy z rana nie częściej niż co 2 dzień i nie rzadziej niż co 31-32 dni. Jak skorzystamy z darmowych promocji NL to nawet rzadziej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

A Pani Marta Ćieślak-Krajewska z orange w komentarzu pisze co inne już sam zgłupiałem 😀

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/za-darmo-w-orange-teraz-w-orange-free-na-karte/

 

Najbardziej mi właśnie zależy żeby ten rok ważności konta grał z orange z darmo czy tam free to chyba to samo?, pakiet minut to swoją drogą, w końcu nie wiem czy mam przenosić numer bo jak mają być nie jasności jak w Play.. pakiet swoją drogą i doładowanie konta żeby do tej samej sieci zadzwonić to trochę chore...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1633
  • 5635
  • 61

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Muciek  To jest stara informacja.

Różne usługi i promocje zapewniają dodatkowo ważność konta na rozmowy wychodzące.

Od 1.06.2023 r. każdy NL z MMSami zapewnia ważność konta o 31 dni dłuższą niż sam jest ważny.

Dodatkowo są od czasu do czasu darmowe promocje NL, EPI i inne, które które tez zapewniają ważność konta.

Z różnych dodatkowych względów polecam aktywację NL za 1 zł np. każdego 1 dnia miesiąca jak nie skorzystałem z darmowego NL. Można z GB z salda za doładowanie korzystać. Za doładowanie 5 zł nie mamy 2,5 GB ale dodatkowe 10 GB za EKO doładowanie już jest, a przy takim korzystaniu z NL za 1 zł nigdy nie stracimy niewykorzystanych GB zarówno w NL jak i EKO bonusa za doładowanie.