Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange zabiera pieniądze

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Orange zabiera pieniądze

Dzisiaj weszłem na aplikację moj Orange i okazało sie że mam 0.17 zł pomimo tego że powinnem mieć 10 złotych nie miałem żadnych długów ani nic takiego co automatycznie zabiera pieniądze. jest to nie pierwszy raz kiedy nie mam pieniędzy na koncie. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18466
  • 52830
  • 713

Orange zabiera pieniądze

@Emil14 najlepiej było by w historii sprawdzić, na co zostały zużyte środki. Możecbyć włączona usługa premium, która powoduje pobranie środków od razu po doładowaniu.

Najlepiej jak są włączone blokady na usługi premium, odbieranie i wysyłanie SMS, MMS i połączenia na numery o podwyższonej płatności. Blokady można założyć samodzielnie przez konto Mój Orange lub na infolinii, czacie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18466
  • 52830
  • 713

Orange zabiera pieniądze

@Emil14 najlepiej było by w historii sprawdzić, na co zostały zużyte środki. Możecbyć włączona usługa premium, która powoduje pobranie środków od razu po doładowaniu.

Najlepiej jak są włączone blokady na usługi premium, odbieranie i wysyłanie SMS, MMS i połączenia na numery o podwyższonej płatności. Blokady można założyć samodzielnie przez konto Mój Orange lub na infolinii, czacie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2836
  • 7128
  • 186

Orange zabiera pieniądze

Kliknij w Wykorzystanie i dowiesz się.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Orange zabiera pieniądze

Cześć @Emil14 

Najlepiej historie wykorzystanych środków możesz sprawdzić w Mój Orange poprzez strone www lub aplikację Mój Orange. W tym linku w pkt 1 masz jak sprawdzić historię wykorzystanych środków w Orange na kartę Wykorzystanie środków i ważność konta w ofercie na kartę https://www.orange.pl/omnibook/sposob-sprawdzenia-wykorzystania-srodkow-i-waznosci-konta-w-ofercie-n...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Orange zabiera pieniądze


@Emil14napisał(-a)

Dzisiaj weszłem na aplikację moj Orange i okazało sie że mam 0.17 zł pomimo tego że powinnem mieć 10 złotych nie miałem żadnych długów ani nic takiego co automatycznie zabiera pieniądze. jest to nie pierwszy raz kiedy nie mam pieniędzy na koncie. 


uciekaj jak najdalej od orange
w orange nic Cie dobrego nie spotka oprócz straty złotówek


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Orange zabiera pieniądze

Jak coś nie jestem zalogowany bo tam jakiś kod trzeba podać a ja go nie mam


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Orange zabiera pieniądze

@Emil14 przy logowaniu jest taka opcja przypomnij mi hasło. Na e-mail przychodzi wtedy link.

 

Możesz też się skontaktować z BOK. 

 

Ogólnie to Orange się z tego teraz jakoś wycofało. Ale za brak aktywności w przez 31 dni była pobierana opłata 5 zł 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2521
  • 9039
  • 45

Orange zabiera pieniądze

@Emil14 obstawiam że włączyłeś świadomie lub nie jakąś usługę premium. Szybko skontaktuj się z doradcą i niech to Ci wyłączy bo będziesz co miesiąc miał rachunek obciążany.