Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 52
  • 0

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

Witam. Posiadam usługę w orange free na kartę nielimitowane rozmowy,  sms i mms wraz z internetem 1 TB za 360 zł. Niedługo, dokładnie za 30 dni kończy mi się ważność tej usługi. Nie mogę jej jednak znaleźć. Jeśli została wycofana to co mam zrobić , jaką usługę włączyć by mi gigabajty internetu, które mam na końcie czyli 101 GB nie przepadły ? W ofercie orange mają za 35 zł też ofertę bez limitu z 4800 GB na rok z warunkiem nieprzerwania tej usługi. Czy jest możliwość włączenia tej usługi na starym numerze i czy ją włączając niewykorzystane gb ze starej usługi się zsumują ?

Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczny,

 

 

 

____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

25 ODPOW. 25

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

@pl677 możesz tak zrobić, uruchamiając inny pakiet bez limitu, GB się zsumują. Jest jeszcze cykliczny pakiet za 31 zł i kwartalny za 93 zł.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7542
  • 137

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

@pl677 możesz przedłużyć kolejny rok za 365 zł

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1619
  • 5572
  • 60

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

@pl677  Przedłuża się dowolnym NL.

Najtaniej utrzymuje się GB w NL najtańszym jednorazowym NL za 1 zł aktywowanym w ostatnim dniu zamrożenia GB w NL. W tym przypadku aktywacja NL za jeden 1zł przywraca zamrożone GB i ustawia ważność NL do końca następnego dnia oraz zapewnia kolejne 31 dni (albo 93 dni jak był NL cykliczny) zamrożenia liczone od nowej daty ważności NL.

 

PS. NL cykliczny + NL jednorazowy = NL cykliczny

NL jednorazowy + NL cykliczny = NL cykliczny

 

PS2. Cztery NL za 15 zł na 31 dni na próbę są dostępne do odwołania promocji. Skorzystać z każdego z 4 można tylko 1 raz.

 

PS3. Przed aktywacją promocyjnych cyklicznych na próbę za 15 zł warto zastanowić się nad aktywacją 1200GB, 2400GB albo 4800GB


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

Cześć @pl677 

Jeśli chodzi o usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” to jest ona nadal dostępna w Orange na kartę ale jest to usługa jednorazowa. 

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” (dalej „Usługa”) to jednorazowa usługa promocyjna dostępna dla Abonentów oferty Orange na kartę z wykluczeniem taryf „Zawsze bez limitu” oraz „Orange IoT na kartę”.

Najważniejsze punkty tego regulaminy to:

5. Usługa jest świadczona w wersji jednorazowej. Po upływie okresu ważności usługi nastąpi jej automatyczne wyłączenie.

7. Próba włączenia kolejnego wariantu Usługi będzie skuteczna także w sytuacji, gdy aktywny jest wcześniej włączony wariant Usługi. Wyjątkiem jest sytuacja, w której Abonent posiada włączoną Usługę w wariancie cyklicznym (odnawialnym) i próbuje włączyć Usługę w wariancie jednorazowym. Należy wtedy najpierw wyłączyć Usługę w wariancie cyklicznym (odnawialnym).

8. Środki w ramach pakietów danych w kraju i w roamingu UE z kolejnych aktywacji Usługi sumują się.
9. Dni ważności z kolejnych aktywacji Usługi sumują się.
10. Sumowanie dni ważności z kolejnych aktywacji Usługi nie dotyczy usług dodatkowych „Social Pass” i „5G Pass” włączonych w ramach Usługi w wariancie za 39 zł. Ważność usług dodatkowych wynosi maksymalnie 31 dni

13. Niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE przepadają wraz z upływem okresu ważności Usługi.

Więcej informacji w załączonym regulaminie usługi jednorazowej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y
bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1619
  • 5572
  • 60

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

@Pablo5Przytoczyłeś regulaminy obowiązujące przed 1.06.2023.

Podstawowa zmiana to od 1.06.2023 GB w NL od razu nie przepadają po zawieszeniu NL a są zamrożone do 31 dni w jednorazowych i 93 dni w cyklicznych.

aktualny regulamin cyklicznych NL 

aktualny regulamin jednorazowych NL 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

Dzięki za poprawienie mnie 👍

Miłego wieczoru 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1619
  • 5572
  • 60

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

@Pablo5błędu raczej nie zrobiłeś. Zapewne NL za 360 zł był aktywowany przed 1.06.2023 roku dlatego @pl677  powinien mimo wszystko najpierw przedłużyć NL dowolnym NL dopóki jest ważny zanim zacznie korzystać z nowych możliwości regulaminowych w celu najtańszego utrzymania GB w NL.

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 52
  • 0

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

Drodzy forumowicze, to  w końcu co najlepiej zrobić by zachować obecne gigabajty internetu ? Pozdrawiam.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

Mam usługę Bez limitu na rok za 360 zł. Nie widzę możliwości przedłużenia. Jak zachować internet?

Włącz usługę na kolejny rok 😃