Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć usługę Bez limu + 25 GB na 31? Denerwują mnie powiadomienia o odnowieniu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Jak wyłączyć usługę Bez limu + 25 GB na 31? Denerwują mnie powiadomienia o odnowieniu

Cześć da się jakoś wyłączyć tą usługę, bo męczy mnie już x czasu wysyłając powiadomienia, zdjęcia w załączniku.

 

Screenshot_20240330-131150.png


Screenshot_20240330-130356.png

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1627
  • 5606
  • 61

Jak wyłączyć usługę Bez limu + 25 GB na 31? Denerwują mnie powiadomienia o odnowieniu

Po 93 dniach od zawieszenia cyklicznego NL bez limitu samo się wyłączy.

Nie polecam, ale można samemu wyłączyć NL w MO wchodząc w zakładkę [pakiety i usługi].  Po wybraniu z aktywnych usług (mimo zawieszenia) Cykliczny NL dostępny jest guzik [wyłącz usługę].

 

Nie polecam użycia tego guzika bo straci się zamrożone GB oraz czas możliwy do zamrożenia GB do 93 dni. Czas zamrożenia będzie istotny gdy będziemy korzystać później z darmowych jednorazowych NL np. na majówkę. Jednorazowe mają tylko czas zamrożenia 31 dni.

 

Jak wyłączysz NL cykliczny, to będziesz narzekał, że z GB z darmowych NL nie możesz skorzystać.

 

PS.

Jednorazowego zawieszonego NL nie da się wyłaczyć w MO tylko kodem lub SMSem.

cykliczny NL + jednorazowy NL = cykliczny NL

Dla samej kumulacji GB w roamingu UE warto zachować cykliczny NL i jak trzeba to samemu aktywować najpóźniej w 93 dniu zawieszenia jednorazowy NL za 1 zł.

PS2. Same powiadomienia globalnie łatwiej zablokować, ale nie o to pytałeś.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10007
  • 86

Jak wyłączyć usługę Bez limu + 25 GB na 31? Denerwują mnie powiadomienia o odnowieniu

Cześć @1herbatnik 

@1herbatnikczy chodzi Ci o wyłączenie tylko powiadomienia czy usługi? Jeśli chodzi Ci o całkowite wyłączenie usługi to  znalazłem regulamin tej usługi Regulamin usługi promocyjnej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 25GB + 5G pass na próbę” (obowiązuje od 1 czerwca 2023 r.) Masz go w załączniku. W tym regulaminie  jest napisane jak wyłączyć tą usługę.

Wyłączenie usługi
20. Usługę można wyłączyć poprzez:
1) Wysłanie SMS-a o treści NIE pod numer 630 (koszt SMS-a zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem);
2) Wpisanie na klawiaturze telefonu kodu *101*1*0# i zatwierdzenie przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna);
3) Zalogowanie do Mój Orange.

W załączniku przesyłam Ci  regulamin tej usługi 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1627
  • 5606
  • 61

Jak wyłączyć usługę Bez limu + 25 GB na 31? Denerwują mnie powiadomienia o odnowieniu

Po 93 dniach od zawieszenia cyklicznego NL bez limitu samo się wyłączy.

Nie polecam, ale można samemu wyłączyć NL w MO wchodząc w zakładkę [pakiety i usługi].  Po wybraniu z aktywnych usług (mimo zawieszenia) Cykliczny NL dostępny jest guzik [wyłącz usługę].

 

Nie polecam użycia tego guzika bo straci się zamrożone GB oraz czas możliwy do zamrożenia GB do 93 dni. Czas zamrożenia będzie istotny gdy będziemy korzystać później z darmowych jednorazowych NL np. na majówkę. Jednorazowe mają tylko czas zamrożenia 31 dni.

 

Jak wyłączysz NL cykliczny, to będziesz narzekał, że z GB z darmowych NL nie możesz skorzystać.

 

PS.

Jednorazowego zawieszonego NL nie da się wyłaczyć w MO tylko kodem lub SMSem.

cykliczny NL + jednorazowy NL = cykliczny NL

Dla samej kumulacji GB w roamingu UE warto zachować cykliczny NL i jak trzeba to samemu aktywować najpóźniej w 93 dniu zawieszenia jednorazowy NL za 1 zł.

PS2. Same powiadomienia globalnie łatwiej zablokować, ale nie o to pytałeś.