Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Orange - przedłużenie ważności.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Internet Orange - przedłużenie ważności.

Jutro kończy mi się ważność usługi bez limitu w Orange. Zostało mi w niej ponad 1200GB. Chciałabym przedłużyć ważność tych GB o rok ale w formie tylko przedłużenia wartości tego co mam, bez dodawania kolejnych GB (opcja przedłuż ważność na screenie jest razem z pakietem GB). Z racji że i tak mam już dużo tych GB to nie chce wydawać niepotrzebnie 365zł na pakiet 1TB + przedłużenie 365 dni. Gdzieś kiedyś przewinęła mi się opcja przedłużenia tylko samych obecnie posiadanych GB ale nie mogę jej teraz znaleźć. 

 

IMG_20230326_171826.jpg

Odrazu dodam że SMS AKT365 na 411 nie działa - dostaje takiego smsa:

IMG_20230326_170445.jpg

 

 

 

______________________

*Temat przeniesiony z kategorii "szukam oferty" - moderator Wojciech. 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Internet Orange - przedłużenie ważności.

@Acerolaqxq ponieważ masz pakiet bez limitu, to GB przedłużysz najlepiej tym samym pakietem. Więcej czasu na internet w tym przypadku nie zadziała, bo to inna przegródka GB, dlatego dostajesz zwrotnego SMS-a o braku GB do przedłużenia.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10004
  • 86

Internet Orange - przedłużenie ważności.

Cześć @Acerolaqxq 

kiedyś @Wojciech napisał temat na forum Nasz Orange  Więcej czasu na promocyjne gigabajty w Orange na kartę przesyłam linka https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Wi%C4%99cej-czasu-na-promocyjne-gigabajty-w-Orange-n... nie wiem czy o to ci chodzi tam jest tylko przedłużenie  na 31 dni 🙂

Tutaj masz informacje z Biura Prasowego Orange w sprawie Zmiany w ofercie bez limitu w Orange na kartę przesyłam linka https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zmiany-w-ofercie-bez-limitu-w-orange-na-karte/
Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2086
  • 11748
  • 53

Internet Orange - przedłużenie ważności.

@Pablo5  niestety mylisz się i za 29 zł nie przedłuży tych GB z bez limitu, trzeba usługę cykliczną aktywować, jak @Acerolaqxq nie chce na rok 😎

@Acerolaqxq masz tylko te 2 opcje, by te GB nie stracić. 

Ja bym 365 dni ponownie włączył, bo kto wie, czy za jakiś czas, ta opłata nie wzrośnie 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10004
  • 86

Internet Orange - przedłużenie ważności.

@Acerolaqxqzrób tak jak pisze @IreneuszCD i @ketrasaArtur  🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1627
  • 5606
  • 61

Internet Orange - przedłużenie ważności.

@Acerolaqxqpodstawowa zasada to GB z nolimitów (NL) możesz przedłużyć wykupując kolejny NL. Dni i GB skumulują się. Przy małej liczbie zł i skumulowaniu dużej liczby GB można nawet aktywować cykliczny NL na 7 dni.

Przy obecnych możliwościach i guzikach w aplikacji wyższa szkoła jazdy to korzystanie z GB z NL na zamrożonym NL cyklicznym nawet przez 30 dni nie wydając zł na NL. Wówczas i tylko wtedy gdy nie ma się promocji 300GB warto skorzystać z promocji usługi Więcej czasu na Internet aby korzystać i zapewnić ważność GB z doładowań. Doładowywać prżez MO lub przez stronę nominałem 5 zł.

A nawet jakby nie korzystać z zamrożonych GB w NL to przecież są jeszcze GB z doładowań w tej samej przegródce co GB z promocji 300GB.

 

Cykliczney NL można przedłużyć dowolnym jednorazowym NL i to wielokrotnie.

 

Ze względu na obecne regulaminy i działanie NL przed lub po aktywacji jednorazowego NL na 365 dni aktywowałbym najtańszy cykliczny. To naprawdę zabezpiecza o dodatkowe 30 dni przed bezpowrotną utratą GB z NL wynikajacą z daty ważności NL.

 

 

PS. Coś screeny są przekombinowane. Widzę GB z doładowań, a SMS mówi że ich nie ma? To i tak nie ma znaczenia dla GB z NL.