Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

Dzień Dobry. Dziś zarejestrowałam się pierwszy raz e-mailem w mój Orange ale nie dostałam promocyjnych GB

 

____________

* Wątek wyodrębniłem z tematu [do 31.01.2025 r.] „100 GB za rejestrację w Mój Orange” w Orange na kartę - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1607
  • 5523
  • 60

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

Aktualny regulamin:

Regulamin promocji „100 GB za rejestrację w Mój Orange” 

Dotyczy taryf OFnK, IoT, Zawsze bez Limitu.

Istotne punkty regulaminu:

1. Promocja jest dostępna dla Abonentów od 1 marca 2023 roku do 31 stycznia 2025 roku.
2. W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonenci, żeby otrzymać 100GB, powinni
zalogować się po raz pierwszy do konta Mój Orange – wersji 5. Można dokonać logowania numerem telefonu lub
adresem e-mail.
...

6. Warunkiem włączenia Promocji jest pozostanie numeru Abonenta w okresie aktywnym (możliwość wykonywania
połączeń wychodzących).

 

Jak to nowy numer dopisany do konta w MO to poczekaj z 1 dzień roboczy aż w aplikacji MO pojawi się baner (guzik) do jej aktywacji.

Jak nadal promocja jest niedostępna a spełniasz jej warunki to reklamuj np, czacie.

Ten punkt 2 należy dość szeroko rozumieć, dotyczy starych numerów (z ograniczeniami) i nowych numerów (bez ograniczeń).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

A na ten sam PESEL były inne już konta na email?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52830
  • 713

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

@AgniKru po założeniu konta Mój Orange należy w aplikacji Mój Orange wejść na zakładkę Więcej ->pakiety i usługi, wyszukałem promocji: Darmowe 100 GB za założenie konta Mój Orange:

ketrasaArtur_0-1707502515881.jpeg

 

Po wejściu w zakładkę, mam przycisk włącz:

ketrasaArtur_1-1707502515964.jpeg

 

Po chwili GB wędrują na konto:

ketrasaArtur_2-1707502516066.jpeg

 

Na początku postu:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferta-na-kart%C4%99/Najlepsza-oferta-dla-serwisu/td-p/379352/page/2#U3796...

opisałem, jak odebrać GB po pierwszej rejestracji nowego numeru i nie tylko 🤗


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 230
  • 948
  • 4

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange


@Piotrekk85napisał(-a)

A na ten sam PESEL były inne już konta na email?


Promocyjne GB przyznawane są na każdy nowy numer dodany do MO, nie  tylko jeden raz na dany e-mail albo pesel.

Za https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2025-r-100-GB-za-rejestracj%C4%99-w-M%C3%B3...

 

Bonus będzie przyznawany per konto, a nie per numer telefonu - jeśli masz 3 numery w ofercie na kartę, to każdy dostanie po 100 GB. Pakiet jest ważny 31 dni.

Ale...

Jeśli na koncie są też numery w ofercie na abonament, wówczas na tych numerach bonus nie zostanie przyznany.

 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1607
  • 5523
  • 60

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

Aktualny regulamin:

Regulamin promocji „100 GB za rejestrację w Mój Orange” 

Dotyczy taryf OFnK, IoT, Zawsze bez Limitu.

Istotne punkty regulaminu:

1. Promocja jest dostępna dla Abonentów od 1 marca 2023 roku do 31 stycznia 2025 roku.
2. W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonenci, żeby otrzymać 100GB, powinni
zalogować się po raz pierwszy do konta Mój Orange – wersji 5. Można dokonać logowania numerem telefonu lub
adresem e-mail.
...

6. Warunkiem włączenia Promocji jest pozostanie numeru Abonenta w okresie aktywnym (możliwość wykonywania
połączeń wychodzących).

 

Jak to nowy numer dopisany do konta w MO to poczekaj z 1 dzień roboczy aż w aplikacji MO pojawi się baner (guzik) do jej aktywacji.

Jak nadal promocja jest niedostępna a spełniasz jej warunki to reklamuj np, czacie.

Ten punkt 2 należy dość szeroko rozumieć, dotyczy starych numerów (z ograniczeniami) i nowych numerów (bez ograniczeń).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 498
  • 900
  • 3

Brak promocyjnych GB po pierwszej rejestracji w Mój Orange

andrzej1441 - wszystko opisał i tylko potwierdzę, że KAŻDY NUMER PRZENOSZONY DO OFnK (na tym samym PESEL-u) dostaje 100GB za tzw. zalogowanie do MO (następuje to automatycznie mając już aktywne MO z innymi numerami) 😏