Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[FUT] Mój Funbox


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

[FUT] Mój Funbox

Od kilku tygodni pracowaliśmy nad przygotowaniem aplikacji Mój FunBox.

Obecnie jest ona w 99% gotowa i bardzo Was proszę o uczestnictwo w naszym FUT-cie.

 

Screenshot_20160725-211825.png

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android i współpracuje z modemami: Liveboxami 2 i 3 oraz FunBoxami 1 i 2. Pomaga konfigurować parametry połączenia, zarządzać dostępem do Wi-Fi i podłączonymi urządzeniami oraz przeprowadzić diagnostykę awarii w obrębie sieci domowej.

 

Aplikację możecie ściągnąć z tych dwóch miejsc:

 

http://hssext.rd.francetelecom.com/funbox/android/testv1.0/grd-application-app-preprod-poland-debug....

 

http://malivebox.orange-labs.fr/funbox/android/testv1.0/grd-application-app-preprod-poland-debug.apk

 

Jeżeli zauważycie jakieś nieprawidłowe działanie bardzo proszę o 2 akcje:

- z poziomu aplikacji z prawego górnego rogu wybrać „debug tools” i „wyślij log aplikacji” – pomoże to naszemu developerowi w naprawie kodu + jednocześnie mail na mojfunbox@orange.com, ze taki log wysłaliście i krótki opis czego błąd dotyczył 

- informację i/lub screeny z nieprawidłowym komunikatem lub tłumaczeniem na skrzynkę mojfunbox@orange.com lub na Nasz Orange

 

Mój Funbox będzie na razie oddzielną aplikacją. Te funkcje w niej, które się Wam spodobają zostaną później włączone do Mój Orange.

67 ODPOW. 67

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. [FUT] Mój Funbox

@vdsl2 to wiemy i z marszu zapraszamy, a kto z Was ma jeszcze Neostradę i Androida? Zachęcamy do przetestowania nowej aplikacji, która oficjalnie nie jest jeszcze dostępna, info w poście wyżej @Remiego 🙂

 

Może ktoś z Was?
@Mat, @Astis, @irek6311, @Jozefg, @janimagda, @sosen, @Katani1, @Misiek62, @pablo_ck, @Makak, @Darek25, @4Kazelot, @misiaczek72, @devila, @Rogi, @Piotrekk85, @Krzysztof018a


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. [FUT] Mój Funbox

Ja niestety nie mogę. Nie korzystam z żadnego boxa, ani też Andka. 😅

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. [FUT] Mój Funbox

@Rogi, dzięki za info, jak będziemy mieć coś na iOS to mamy Cię pierwszego na liście 🙂

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. [FUT] Mój Funbox

Mam co trzeba i zainstalowałem. Ogólnie apka ok, chociaż przy klonowaniu jej ze Francji umknęły zdaje się obrazki i nie zostały zmienione na dostosowane do naszego sprzętu 😉
Screenshot_2016-07-26-13-11-18.png

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Dzięki za feedback. Prosimy o więcej. Robiliśmy dość szybko razem z FT więc moga sie zdarzać, natomiast stwierdziliśmy że to dobry test tak aby do Mój Orange zaimplementować już to jest fajne 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

Witam:) staraliśmy się usunąć ze wszystkich miejsc zdjęcia francuskich wtyczek ale widać coś umknelo:) możesz podać dla jakjego modemu i w jakiej technologii dostępowej się pojawiło to zdjęcie?

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox


Mat napisał(-a):
Mam co trzeba i zainstalowałem. Ogólnie apka ok, chociaż przy klonowaniu jej ze Francji umknęły zdaje się obrazki i nie zostały zmienione na dostosowane do naszego sprzętu 😉
 @Mat tak z ciekawości, potestuj na rodzince czy sposób prezentacji treści jest zrozumiały 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 19
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

Inga, jak na załączonym screenie w opcji podłączenia (testowałem dla LB3.0) pokazują się francuskie wtyczki w kroku 1 i 2

 

Pozd,

Wtorek


Screenshot_2016-07-28-14-08-16.png

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 23
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

Dzięki Marcin 🙂 zanotowane i będzie to naprawione w 2tyg sierpnia jak developer z wakacji powróci