Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z modemem

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

problem z modemem

Dzięki @ketrasaArtur ale to już nie aktualne. Skonfigurowałem tak jak znalazłem w necie i jak naprowadził mnie doradca z bok'u. Ten co najpierw kupiłem okazało się, że nie ma odpowiednich funkcji o których pisali wyżej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53628
  • 625

problem z modemem

To FTTH


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

problem z modemem

@agat13 faktycznie, ale niektóre parametry się pokrywają. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22187
  • 182

problem z modemem


@Andrzej5555napisał(-a)

Kupiłem, a raczej wymieniałem na ten router co mi na priv polecił haruzlasu. Śmiga jak tralala. Dzięki za poradę.


Najlepiej mu (tzn. @hasuzlasu , nie "haruzlasu") podziękujesz zaznaczając jego post jako rozwiązanie. Byłoby też całkiem użyteczne gdybyś jedak napisał jaki to konkretnie model. To jest istotne bo pytania tego typu powtarzają się często, a odpowiedzi poparte osobistym doświadczeniem ciągle należą do rzadkości.

 

Super że działa 😀.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

problem z modemem


@j131napisał(-a)

@Andrzej5555napisał(-a)

Kupiłem, a raczej wymieniałem na ten router co mi na priv polecił haruzlasu. Śmiga jak tralala. Dzięki za poradę.


Najlepiej mu (tzn. @hasuzlasu , nie "haruzlasu") podziękujesz zaznaczając jego post jako rozwiązanie. Byłoby też całkiem użyteczne gdybyś jedak napisał jaki to konkretnie model. To jest istotne bo pytania tego typu powtarzają się często, a odpowiedzi poparte osobistym doświadczeniem ciągle należą do rzadkości.

 

Super że działa 😀.


Pardon @hasuzlasu 

@j131 kupiłem tego Asusa RT-AC68U 

konfiguracja była prosta w zakładce konfiguracji portów lan trzeba ustawić vlan 35 i priorytet 0 i w konfiguracji isp username/maila od orange i hasło


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

problem z modemem

@Andrzej5555 super, to jeszcze oznacz post kolegi @hasuzlasu  jako rozwiązanie i będzie komplet.