Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trochę dłużej zapala się dioda WIFI na routerze Funbox 6

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 286
  • 0

Trochę dłużej zapala się dioda WIFI na routerze Funbox 6

Wyłączyłem i włączyłem router.Diody routera po włączeniu wyglądają tak jak na zdjęciu:

Stan diod routera po włączeniuStan diod routera po włączeniu

Powinna od razu razem z diodą od Internetu na pomarańczowo zapalić się dioda WIFI,a nie zapala się i trzeba poczekać aż dioda WIFI zapali się na pomarańczowo.Odnośnie oprogramowania mam wersję:

 

SGF6-pl-02.02.11.17_20.04.16 

i dla WIFI mam wspólną konfigurację dla obu pasm.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Trochę dłużej zapala się dioda WIFI na routerze Funbox 6

@lukcio40  stary soft. Poczekaj na aktualizację, albo...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Trochę dłużej zapala się dioda WIFI na routerze Funbox 6

@lukcio40 

OK. Jak już raz się diody zaświecą, to są włączone? To po prostu nie wyłączaj rutera i problem z głowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 286
  • 0

Trochę dłużej zapala się dioda WIFI na routerze Funbox 6

Odnośnie problemu opisanego w głównym poście i przedstawionego na zdjęciu w jednym z postów,problem naprawiła aktualizacja oprogramowania routera-ta najnowsza,bo mam nowe menu,którą miałem w nocy z 25/26.03.2024 tak około godziny 1-szej w nocy lub po godzinie 1-szej w nocy i dwa razy router się restartował,bo na telefonie nie miałem wtedy połączenia WIFI.Teraz po włączeniu routera dość szybko zapala się na pomarańczowo dioda od WIFI.

Ciekawi mnie jedno czemu router dwa razy się restartował,bo dwa razy nie miałem połączenia z siecią WIFI w telefonie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Trochę dłużej zapala się dioda WIFI na routerze Funbox 6

@lukcio40 Czyli aktualizacja nowego modemu załatwiła sprawę...Czemu dwa razy? Bo tak zapewne jest ustawiony harmonogram aktualizacji. To niestety wie tylko dostawca sprzętu i ewentualnie technicy odpowiadający za sprzęt Orange...