Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy z LiveBox 2.0 można zrobić Router


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Czy z LiveBox 2.0 można zrobić Router

Witam! Tak jak w pytaniu z tego co wiem by zrobić z urządzenia router to musi mieć port WAN który z czterech portów w LiveBoxie to Port WAN?

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53501
  • 621

Czy z LiveBox 2.0 można zrobić Router

@TurboDiesel19Szczerze? Nie opłaca się. To przeróbka (jeśli wyjdzie) nie warta uwagi. Proteza, gdyż to jest router przeznaczony głównie do obsługi technologii ADSL (przyłącze miedziane i sygnał z centrali )

Sam router symboliczny dla Kowalskiego i ma mało opcji ustawień.Wifi śmieszne, bo tylko 2,4 w N

Lepiej kupić coś na rynku...

Swoją drogą musiał kiedyś obsługiwać WAN (na porcie 1 switcha po odpowiedniej konfiguracji w menu modemu), bo daaawno temu uśmiałem się z faktu, że był przeznaczony do FTTH 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Czy z LiveBox 2.0 można zrobić Router


@agat13napisał(-a)

@TurboDiesel19Szczerze? Nie opłaca się. To przeróbka (jeśli wyjdzie) nie warta uwagi. Proteza, gdyż to jest router przeznaczony głównie do obsługi technologii ADSL (przyłącze miedziane i sygnał z centrali )

Sam router symboliczny dla Kowalskiego i ma mało opcji ustawień.Wifi śmieszne, bo tylko 2,4 w N

Lepiej kupić coś na rynku...

Swoją drogą musiał kiedyś obsługiwać WAN (na porcie 1 switcha po odpowiedniej konfiguracji w menu modemu), bo daaawno temu uśmiałem się z faktu, że był przeznaczony do FTTH 😉


Przepraszam Ale nie rozumiem to LiveBox ma port WAN czy nie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53501
  • 621

Czy z LiveBox 2.0 można zrobić Router

@TurboDiesel19Ma, konfigurowalny (jak niektóre urządzenia tego typu z modemem ADSL na pokładzie). Nie wiem czy akurat Twój ma odpowiedni soft do tego (bo i tak może być, że nie), ale poszukaj w menu ustawień zamieniających 1 port switcha w WAN


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Czy z LiveBox 2.0 można zrobić Router

Dzięki za odpowiedź😀