Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy trwa awaria internetu na Pomorzu środkowym?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Czy trwa awaria internetu na Pomorzu środkowym?

Czy trwa obecnie awaria internetu Orange? Na pomorzu środkowym(Lębork) nie mamy wifi od 4 dni. Czy jeśli ktoś wie, może oszacować ile potrwa naprawa awarii?

 

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Awaria internetu Orange na cała Polske?

Orange nie świadczy usługi dostępu do internetu "przez WiFi". "Awaria WiFi" może więc dotyczyć tylko pojedynczych urządzeń klienta, i jako taka nie ma jak mieć szerokiego zasięgu.

 

Jaką masz @KennyGrimm konkretnie umowę? Co Ci konkretnie nie działa? Czy zgłaszałeś awarię do BOK? Jeśli zgłaszałeś, to co powiedzieli? Jeśli nie zgłaszałeś, to na co czekasz?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12990
  • 53323
  • 619

Awaria internetu Orange na cała Polske?

@KennyGrimm  wifi to sieć radiowa rozgłaszania/wysyłana przez każdy modem osobno.

Nie ma czegoś takiego jak wifi ogólne dla wszystkich modemów, więc się nie mogło uszkodzić.

Słusznie @j131  prosi o szczegóły sprawy, jakis opis usługi, modemu, lampek na nim i sposób pomiaru Twojego wifi. Może wystarczy restart modemu, lub weryfikacja podłączenia do sieci. Usługa stacjonarna czy mobilna?

Teraz to dla nas dziwny opis awarii i zupełne wróżenie z fusów 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Awaria internetu Orange na cała Polske?

Opiszę sprawę tak. Łączy mnie z moim domowym wifi ale cały czas wyświetla się "brak połączenia z internetem". Próbowałem już wszystkiego i nadal nie wiem co mam zrobić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Awaria internetu Orange na cała Polske?

@KennyGrimm 

Zacznij od napisania jaką masz umowę, jakie łącze i czy zglaszales problem do operatora czy nie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12990
  • 53323
  • 619

Awaria internetu Orange na cała Polske?

@KennyGrimmOpisać szczegółowo to, o co prosimy...To jakbyś poszedł do lekarza i powiedział, że chory jesteś i tyle...Podasz szczegóły, podpowiemy co robić, ale ważne jest to, jaka to usługa, jaki modem, jakie urządzenia widzą/nie widzą sieci, łączą się i maja net, a tylko Ty nie możesz, czy jak wygląda net po testach po kablu i jak świecą się  lampki na modemie.

Jakie są ustawienia modemu i czy to się stało nagle, czy po prostu jest tak od zawsze?

Pytania proste, a skuteczność podpowiedzi zależy od Twoich odpowiedzi...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 8099
  • 63

Awaria internetu Orange na cała Polske?

@KennyGrimm Usługa światłowodowa czy na miedzi? Jakie jest oznaczenie modemu? Jakie diody świecą się na modemie? Czy internet jest dostępny przez połączenie przewodem ethernetowym? Czy internet przez WiFi nie działa na wszystkich urządzeniach czy tylko na jednym? Co na zgłoszenie odpowiada infolinia?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Awaria internetu Orange na cała Polske?


@KennyGrimmnapisał(-a)

Opiszę sprawę tak [...] Próbowałem już wszystkiego


Opiszę sprawę tak. Napisz, czego próbowałeś.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3739
  • 19

Awaria internetu Orange na cała Polske?

@KennyGrimm Twój kolejny post w nie odpowiedziałeś na pytania zadane w temacie. Oczekujesz pomocy a nie piszesz konkretnie o co chodzi. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11658
  • 52

Czy trwa awaria internetu na Pomorzu środkowym?


@KennyGrimmnapisał(-a)

Opiszę sprawę tak. Łączy mnie z moim domowym wifi ale cały czas wyświetla się "brak połączenia z internetem". Próbowałem już wszystkiego i nadal nie wiem co mam zrobić.


Jeśli tego nie ogarniasz, to poszukaj fachowca od internetu, lub zgłoś usterkę do BOK Orange, jeśli problem będzie po twojej stronie, wina twojego sprzętu to zapłacisz za wizytę, to jeśli się nie mylę 150 zł, tak bez kosztów, to Zgłoś awarię FunBox, wymienią na inny w salonie Orange beZ opłaty z twojej strony,.

Za mało udzieliłeś konkretnych odpowiedzi, by dojść z czym u ciebie jest problem, nie będę zgadywać w ciemno.