Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Niestety, filtrowanie MAC wyłączone i nadal brak połączenia.

Bardzo jest to dziwne, bo nie podłączone urządzenia też są wprowadzone do routera bezpośrednio po adresie mac i są widoczne jako niepodłączone, a podłączony już nie widać na telefonie, tylko na kompie.

 

edit: już mnie szlag trafia, dlatego robię Twardy Reset i spróbuję dodać jakieś urządzenie. Oczywiście wcześniej zrobię sobie kupię w razie czego gdyby to też się nie powiodło


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@Franekhd4k  spróbuj jeszcze uruchomić ponownie modem z poziomu apki MF 

slav72_0-1702060886601.jpeg

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Robiłem to wiele razy i z poziomu apki i kompa.

Własnie konfiguruję, dam znać…

 

Edit po 1h: 

Mam dość, apka nie działa, router na czysto po resecie, a  takie cuda na apce. Blokuje urządzenie i po kilku sekundach blokada sama znika… no cuda ;(…. a urządzeń jak nie było, tak nie ma.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 1

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Wreszcie !!!!!!!

zrezygnowany testami, przywróciłem zrobioną 2h temu kopię ustawień po raz 3 … i co … wreszcie urządzenia się pojawiły …. 3x. Uwierzcie jaką miałem frustrację. 
dzięki serdeczne Wszystkim za pomoc i podpowiedzi, ale jak to w życiu bywa, samo się naprawiło 😉


IMG_8934.jpegIMG_8933.jpeg

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@Franekhd4k  czyli zwykła "złośliwość rzeczy martwych", najważniejsze że to nie jakiś poważny błąd i działa 👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 2127
  • 4

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Wszyscy na tym skorzystaliśmy @Franekhd4k  znalazł rozwiązanie a ja dostałem aktualizację softu FB 6😂 choć przyznam że bardzo dziwne zachowanie jak na IOS :))


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Dzisiaj wpadła aktualizacja i aplikacja zaczęła normalnie działać, zmienili też trochę ikonę
IMG_4475.jpeg

IMG_4477.png

IMG_4474.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 2127
  • 4

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Co ciekawe w nowej wersji aplikacji pojawiła się  informacja że iptv może spowalniać internet więc teraz już wszyscy mamy jasność 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 143
  • 744
  • 2

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Hmmm ja nie mam jasności, proszę mnie oświecić🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22420
  • 185

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?


@_Artek_napisał(-a)

Co ciekawe w nowej wersji aplikacji pojawiła się  informacja że iptv może spowalniać internet więc teraz już wszyscy mamy jasność 🙂


Aplikacja o tym nie decyduje tylko umowa.