Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem techniczny z logowaniem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

problem techniczny z logowaniem

Od wielu lat mam konto i bez problemu mogłam się logować. Dzisiaj nie mam dostępu do strony. Zarejestrowałam się po raz kolejny. To samo. Czy ma to jakiś związek, że przebywam za grancą? Ale pieniądze za doładowanie biorą i nie ma problemu, że nie, tylko potem nie mogę się zalogować, by cokolwiek sprawdzić.

 

____________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - Bartłomiej

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

problem techniczny z logowaniem

@majka127 w czym się objawia problem z logowaniem: wyświetla się komunikat z nieprawidłowym loginem, hasłem, po zalogowaniu masz jakiś komunikat na stronie? Jaki masz komunikat braku dostępu do strony?

Proponuję wyczyścić przeglądarkę, sprawdzić ponownie, nawet na kilu przeglądarkach.

Kolejne zakładanie konta nic nie da, bo dane są przypisane do poprzedniego i wątpię, aby na dwóch kontach były dostępne Twoje usługi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 94
  • 0

problem techniczny z logowaniem

@majka127 wg mnie to może mieć związek z tym jak sama napisałas przebywasz za granicą. 

Zauważyłem pewną przypadłość - na Moj Orange mogę  sie zalogować z polskiego adresu IP. Ale jeśli do tego samego celu użyję komputera służbowego z VPN ( adres IP szwedzki ) to nie da sie zalogować do Moj Orange - po prostu strona wyrzuca mnie do okna logowania i tak w kółko