Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

Nie działa funkcja przypomnienia bądź też wygenerowania nowego hasła w nowym orange. Po wpisaniu adresu e-mail wychodzi komunikat, iż na skrzynkę został wysłany mail. Po wejściu na wskazany adres mail nie przychodzi i mimo wielu prób to nie działa. W jaki możliwy sposób można uzyskać nowe hasło do logowania?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

@malami18_Jeszcze ta opcja nie działa cały czas są prowadzone prace nad nowym Mój Orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

To w takim razie rozumiem, że nie mam możliwości zalogowania się do swojego konta jeżeli nie pamiętam hasła?

Anonim

Nie dotyczy

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

@malami18_Więcej na temat nowego Mój Orange tutaj


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

Ale nadal nie uzyskałam odpowiedzi! Nie potrzebuje tzw "czasoumilaczy". Chce się normalnie zalogować do własnego konta, a na chwilę obecną jest to niemożliwe! Skoro funkcja przypomnienia hasła nie działa to na jakiej podstawie jest ten przycisk? Chyba jakiś administrator powinien wiedzieć w jaki możliwy sposób można wygenerować nowe hasło... Druga strona skoro nowa witryna nie działa tak jak powinna to z jakiej racji jest ona wystawiona dla klientów.

Anonim

Nie dotyczy

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

@malami18_Ale możesz napisać do autora tematu gdzie podałem linka lub coś więcej przez BOK na czat


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

@malami18_, odzyskiwanie hasła normalnie działa, ale w tej chwili jeden z naszych systemów wysyłających maile odmówił posłuszeństwa i dlatego mogą nie docierać. Przepraszam za problem, proszę spróbuj ponownie za kilka godzin.

 

update:

@malami18_, przyszedł mail? Udało się ustalić nowe hasło? Powinno już wszystko działać, jeśli po 5 minutach od wybrania Przypomnij hasło - mail nie dotarł to zajrzyj do folderu ze spamem.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

► Wątek został wyodrębniony z tematu Zablokowane opcje na koncie Nowe Mój Orange - Moderator Wiktor ◄

 

Nr xxxXXXxxx ► nr i mail zostały ukryte - Moderator Wiktor ◄
Nie moge stworzyc ponownie moj Orange. Nie przysylacie nowego kodu! A chce widziec swoje faktury.

Pozdr.A Choynowska. abb.na xxxXXXxxx@hotmail.com


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

brak możliwości wygenerowania nowego hasła do Nowego Mój Orange

Ukryj dane bo to publiczne forum. Sprawę zgłoś na BOK http://orange.pl/kontakt