Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wspólne konto a widoczność innych numerów

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Wspólne konto a widoczność innych numerów

Mam wspólne konto na mój Orange, nie chce żeby inni widzieli wykorzystane SMSy, minuty itd przeze mnie. Co można z tym zrobić, wolałabym żeby były niewidoczne.

 

________________
* Edytowałem wpis – Rafał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18471
  • 52838
  • 714

Wspólne konto a widoczność innych numerów

@Irmin12 ty loguj się na konto Mój Orange adresem e-mail, pozostali niech się logują tylko swoimi numerami telefonów.

Logowanie e-mailem - pełny dostęp do wszystkich usług,

logowanie numerem - dostęp tylko swojego numeru, ale niestety nie wszystkie funkcje będą dostępne.

 

Inne rozwiązanie, to przepisanie numerów na osoby, które korzystają i dla każdego założenie osobnego konta Mój Orange na inny adres e-mail.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18471
  • 52838
  • 714

Wspólne konto a widoczność innych numerów

@Irmin12 ty loguj się na konto Mój Orange adresem e-mail, pozostali niech się logują tylko swoimi numerami telefonów.

Logowanie e-mailem - pełny dostęp do wszystkich usług,

logowanie numerem - dostęp tylko swojego numeru, ale niestety nie wszystkie funkcje będą dostępne.

 

Inne rozwiązanie, to przepisanie numerów na osoby, które korzystają i dla każdego założenie osobnego konta Mój Orange na inny adres e-mail.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Wspólne konto a widoczność innych numerów

Bezpośredniej opcji nie ma.

Nawet jeśli będzie zablokowane wykorzystanie, to i przez fakturę i ręczny biling będzie można podejrzeć.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Wspólne konto a widoczność innych numerów


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Irmin12 ty loguj się na konto Mój Orange adresem e-mail, pozostali niech się logują tylko swoimi numerami telefonów.

Logowanie e-mailem - pełny dostęp do wszystkich usług,

logowanie numerem - dostęp tylko swojego numeru, ale niestety nie wszystkie funkcje będą dostępne.

 

Inne rozwiązanie, to przepisanie numerów na osoby, które korzystają i dla każdego założenie osobnego konta Mój Orange na inny adres e-mail.


tu bardziej praktyczna jest pierwsza opcja bo jest najwygodniejsza. Wymagalaby tylko zmiany hasla do konta, a poza tym zachowane bylyby znizki jezeli sa jakies za posiadanie kilku numer w sieci 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 230
  • 948
  • 4

Wspólne konto a widoczność innych numerów

Ale to chyba działa logicznie? Właściciel numerów/konta, który loguje się swoim mailem ma dostęp do wszystkiego. I wszystkim zarządza. Użytkownik, niebędący właścicielem ma dostęp ograniczony (słusznie). Zwykle jest to spowodowane korzyściami wynikającymi z łączenia ofert. Zawsze można z tego wyjść rejestrując numer na siebie i zakładając niezależne konto w MO... I płacąc za siebie 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Wspólne konto a widoczność innych numerów

@Irmin12 tak jak juz.wyzej padło. Jeśli jesteś właścicielem konta zmieniasz dane do logowania i reszta wchodzi tylko logując się numerem na ten numer. Jeśli to Ty jesteś do kogoś dołączony to takiej opcji nie ma. Właściciel konta ma wgląd we wszystkie numery które są dla niego.