Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

► Wątek wyodrębniony z tematu «Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.1 (Android)» - Moderator Wiktor ◄

 

To ja zahacze o jeszcze jeden temat w aplikacji "Moj Orange" mianowicie > szczegolowy wykaz polaczen <

Transmisja danych w roamingu w aplikacji podaje jakies przpadkowe wartoci natomiast na www wszystko jest poprawnie. Poszczegolne sesje i czasy rozpoczecia sesji pokrywaja sie ale juz MB nie. Macie tak samo czy to na moim numerze jakies bedy sa? Zalaczam screen.


www.android.png
15 ODPOW. 15

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

@krzys, być może jest tak że appka zlicza tylko transfer wychodzący (up) z komórki, a www pokazuje ogólny up/down. Takie jest moje zdanie. Temat spójności danych jest "maglowany" na bierzaco...ma być to poprawione...do tego dochodzi jeszcze to że korzystanie z serwisów orange, np z NO nie jest zliczane przez operatora i z tego powodu mogą pojawiać się rozbieżności...


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

@krzys

a po wybraniu filtrowania:

Szczegółowy wykaz > RoamingSzczegółowy wykaz > Roaming
masz pusto?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

@Wiktor, niestety tak samo to wyglada po filtrowaniu - screen


android.png

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

W moim przypadku są również rozbieżności...podejrzewam spowodowane LTE wspólnym...

 

www: tutaj dołożę info o "rozsypanych" datach...

www wykaz1.jpg

appka:

 

 

Screenshot_2017-09-22-14-59-51.png

 

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu


mabud73 napisał:

W moim przypadku są również rozbieżności...podejrzewam spowodowane LTE wspólnym...

www: tutaj dołożę info o "rozsypanych" datach...


Oj tam, oj tam... Mrugający mężczyznaRobot pokazuje język

U Ciebie @mabud73 apka dla dat: 19.09, 20.09, 21.09 po prostu zaokrągliła te wartości (w górę) Emotikon: Szczęśliwy.

 

A te "rozpierzchnięte" daty Emotikon: JęzykEmotikon: Mrugający - to w jakim widoku/miejscu na portalu masz zaszczyt Mrugający robot oglądać? Bardzo szczęśliwy robotRobot pokazuje język. Też mam Smart Plan LTE Wspólny (z dodatkowymi planami) i chciałbym spróbować wygenerować coś podobnego Emotikon: zakłopotany.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

@Wiktor, po wejściu w główny numer tel.kom, w wykaz połączeń/internet...przeanalizuj wykorzystanie...heh, paradoks...teraz wyświetla poprawnie kolejność dni Emotikon: zakłopotany

 

@edit: Co do zaokrągleń, to wiem ze "dziesiętne" z www, w appce są zaokrąglane do "połówek" 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu


mabud73 napisał(-a):

@Wiktor, po wejściu w główny numer tel.kom, w wykaz połączeń/internet...przeanalizuj wykorzystanie...heh, paradoks...teraz wyświetla poprawnie kolejność dni Emotikon: zakłopotany

 

@edit: Co do zaokrągleń, to wiem ze "dziesiętne" z www, w appce są zaokrąglane do "połówek" 😉


Potęga "moich myśli"! Bardzo szczęśliwy robot ... Yeah!!! Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Tele-portalo-patia tu zadziałała 😛


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

hehe...Wy jak jakieś maszyny Emotikon: Język Oko przeczyta i już zdalne info leci do serwera o błędach 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Rozbieżności (portal vs apka) w prezentowanych informacjach o zużytych danych pakietowych w roamingu

@mabud73, takie roznice to nie roznice 🙂 jednak na twoim zestawieniu jest to transfer danych w kraju z tego co sie domyslam a u mnie problem jest z transfrem w roamingu, dodam tylko ze na rachunkach jest wszystko ok