Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z aplikacja Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Problem z aplikacja Mój Orange

Witam was, mam problem z aplikacja Mój Orange. Problem polega na tym że nie mogę sprawdzic wykorzystania usług (sms,internet,minuty) itd. Pojawia się taki błąd. Jak na screenie poniżej jak wejdę w wykorzystanie jest napisane moje imię i nazwisko a powinien być sam numer telefonu.

Informatycy z Orange nie potrafią sobie z tym poradzić.. Macie jakieś pomysły? Chciałbym aby apka działała prawidłowo.

Usuwane bylo całkowicie konto orange / instalowania/ odinstalowana aplikacja/ sprawdzone na 3 telefonach - efekt taki sam 

IMG_0201.pngIMG_0202.jpeg

 

________________
* Przeniosłem z działu Na kartę + wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Problem z aplikacja Mój Orange

@majsterxx6 

Problemy z apką są niestety trudne do ogarnięcia dla operatora. Nie wiadomo dlaczego, ale czasem się zdarzają. Gorzej jeśli nie działa też portal MO. Ciesz się że to przynajmniej działa.

Co zrobić? Zgłosić i powtarzać do skutku. Niektórzy czekali nawet kilka miesięcy na naprawę tego. Niektórzy się nie doczekali. Ale przeważnie góra kilka dni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Problem z aplikacja Mój Orange

Cześć @majsterxx6 

Czy poprzez stronę www Mój Orange https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj  masz informacje o wykorzystanie usług np. smsów internetu, minut?

Pozdrawiam 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Problem z aplikacja Mój Orange

Tak mogę. Ale wolałbym jednak żeby aplikacja działała w 100 procentach 😉 nie chce za każdym razem logować się na stronę.

 

u dziewczyny w wykorzystaniu jest napisany sam numer telefonu u mnie imię i nazwisko dlatego aplikacja się baguje.

Numery przenosiliśmy w podobnym czasie w tym samym salonie. U niej wszystko działa screen z jej aplikacji.

IMG_0205.jpeg

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Problem z aplikacja Mój Orange

@majsterxx6 

Problemy z apką są niestety trudne do ogarnięcia dla operatora. Nie wiadomo dlaczego, ale czasem się zdarzają. Gorzej jeśli nie działa też portal MO. Ciesz się że to przynajmniej działa.

Co zrobić? Zgłosić i powtarzać do skutku. Niektórzy czekali nawet kilka miesięcy na naprawę tego. Niektórzy się nie doczekali. Ale przeważnie góra kilka dni.