Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezenty


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Prezenty

Ciekawi mnie taki temat jak "prezenty" w Mój Orange. Dostaję co środę "prezent" za który mam zapłacić, no to jaki to prezent ? To tak jak poszedłbym do kogoś na imieniny czy urodziny, zaniósłbym prezent i powiedziałbym tak:" Słuchaj- tu masz ode mnie prezent, ale za miesiąc czy dwa zapłać mi za niego", ciekaw jestem jaka byłaby reakcja obdarowanego?

5 ODPOW. 5

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Prezenty

to nie prezent a wliczone troche capti w usługi za jakie płacisz, jak tego nie widzisz i porównujesz to do prezentów dla znajomych to chyba jesteś lekko mówiąc żadko zapraszany na imprezy 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Prezenty

@Toronto1100 Jak dostajesz GB nadliczbowe, lub dostęp na miesiąc (lub więcej) dla usługi, za którą musisz normalnie płacić to można to nazwać gratisem za dobre zachowanie 🙂

Ważne jest aby wyłączyć o czasie...i po zmartwieniu

Uważam, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda...mogliby nic nie dać ponad umowę 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Prezenty

A ja się zgadzam z @Toronto1100 

 

Można to inaczej nazwać. Bonus? Nagroda lojalnościowa? Zniżka za aktywność?… "Prezent" kojarzy się jednak dość jednoznacznie z czymś, co się dostaje i co nie wiąże się z koniecznością choćby potencjalnego płacenia…


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Prezenty

Technika prezentów to zwykła psychologiczna sztuczka tzw. reguły wzajemności. Ktoś Ci coś "da", a Ty się odwdzięczasz \.

Tania sztuczka, ale na masową skalę działa.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Prezenty

Dokładnie tak.