Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Prace planowane na Mój Orange

To, że aplikacja często zamula, to cierpliwym nie  przeszkadza. Gorzej, gdy promocje dostępne normalnie w zakładce pakiety i usługi raz są a raz nie są dostępne w aplikacji jak i na stronie MO.

Teraz są dostępne. Przy okazji mogłem sprawdzić, że na tymczasowym przeniesionym numerze (nr tymczasowy pozostał)  prawidłowo został uruchomiony darmowy NL na 31 dni z 4800GB.

Aktywacja promocji 4800GB nadal dostępna zgodnie z pkt 9 (drugi podpunkt).

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prace planowane na Mój Orange

Wraca moje otwarte pytanie :

W jakim celu , i po co robi się cykliczne aktualizacje w MO , bez korekty nieusunientych i nieaktualnych informacji ?

Pozdrawiam.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@andrzej1441napisał(-a)

Gorzej, gdy promocje dostępne normalnie w zakładce pakiety i usługi raz są a raz nie są dostępne w aplikacji jak i na stronie MO.


U mnie ta dwudniowa walka z MO nie pomogła w  starych problemach i przyniosła nowe.... Teraz nie mam w apce nic w zakładce "Dla ciebie"... Na żadnym numerze. Taka nowość...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@Ianus72napisał(-a)U mnie ta dwudniowa walka z MO nie pomogła w  starych problemach i przyniosła nowe.... Teraz nie mam w apce nic w zakładce "Dla ciebie"... Na żadnym numerze. Taka nowość...

Nie mogę już posta edytować, więc piszę pod spodem...

 

Po dwóch miesiącach walki udało się przywrócić pełną funkcjonalność mojego konta. Wprawdzie mam teraz informację, że usług jest 6 ale te trzy, które powinny być są na swoim miejscu i oby tak zostało! 🙂

 

Co do braku opcji "dla ciebie" to musiałem na nowo wyrazić zgodę marketingową...

 

Promocja "jajkowa" znowu mi nie działała ale po włączeniu zgody na wysyłanie danych statystycznych z apki ożyła. Choć nigdzie nigdy nie pisali, ze to jest warunek...

 

I taka ciekawostka.... Niedawno zablokowałem dokładnie wszystkie zgody na cokolwiek na moich numerach w nju. Teraz (może to zbieg okoliczności), po włączeniu zgód w MO, na każdym z moich numerów w nju mam ponownie aktywną podstawową zgodę marketingową.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

Prace planowane na Mój Orange

ciekawa sprawa z tymi zgodami

a liczbe uslug gdzie sprawdzasz? Tam na ekranie Wybierz konto?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 932
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@mD_360napisał(-a)

a liczbe uslug gdzie sprawdzasz? Tam na ekranie Wybierz konto?


Co do liczby usług to chodzi o informację umieszczoną na górnym pasku w podsumowaniu. Tam mam obecnie "1 z 6". Po kliknięciu "przełącz konto' mam trzy usługi do wyboru (tyle ma być).kontoorange.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Prace planowane na Mój Orange

Nie przywiązuję wagi do ogólnej liczby numerów.

Przykładowo 11 na 7 dostępnych traktuję następująco: 

11 - oznacza, że tyle numerów w całej bazie przypisanej do peselu jest z jakiegoś powodu uwzględniane.

7 widocznych numerów oznacza, ze mogę z nich aktualnie korzystać lub odzyskać.

Różnica może wynikać z tego, że dane np. przeniesionych lub wygaszonych numerów są z pewnych powodów zapamiętane w bazie a kwerenda tej bazy dla MO z jakiś powodów bierze je pod uwagę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

Prace planowane na Mój Orange


@Ianus72napisał(-a)


Co do liczby usług to chodzi o informację umieszczoną na górnym pasku w podsumowaniu. Tam mam obecnie "1 z 6". Po kliknięciu "przełącz konto' mam trzy usługi do wyboru (tyle ma być).kontoorange.png


a myslalem ze mowimy o aplikacji

tutaj w tym miejscu na stronie raczej chodzi o konta (takie konta do naliczania lub rozliczania oplat za uslugi). Ja mam ich 3. Każde jest z innego okresu. Powstawaly wtedy gdy np robilem cesje numeru. To takie starocie nieco 😏

jedno konto pozostało po przeniesieniu jednego z numerow do flex


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 8097
  • 63

Prace planowane na Mój Orange

Miał ktoś takiego babola?IMG_0445.jpegMam na koncie cztery numery z tym, że ten zaznaczony jest dwukrotnie wyświetlany. Przez to zapewne brakuje miejsca na wyświetlenie w pełni przycisku i danych ostatniego numeru.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

@Samotnick mam podwójnie wyświetlany jeden z numerów na swoim koncie przez www. Dodatkowo jest wyświetlany numer, który już od ponad roku nie jest w sieci Orange 😁