Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - nie da się zalogować!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 867
  • 3

Mój Orange - nie da się zalogować!

Problem nagminny i losowy. Pomysł dotyczy zatrudnienia kogoś kompetentnego i doprowadzenia systemu do stanu godnego środowiska produkcyjnego.

 

Screenshot_63.pngScreenshot_64.png

 

___________

* Poprawiłem tytuł i czytelność wpisu - Wiktor

23 ODPOW. 23

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Mój Orange - nie da się zalogować!

@gk2a6 Zestaw obowiązkowy pytań do: logujesz się na www. Wpisujesz login i hasło ręcznie? Ciasteczka i dane zapamiętane przeglądarki wyczyściłeś? Na innych przeglądarkach jak to wygląda?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 867
  • 3

Mój Orange - nie da się zalogować!

Wklejam z menedżera haseł a więc nie ma mowy o literówce. Nie ma to znaczenia - powinno działać w każdej przeglądarce i bez czyszczenia pamięci podręcznej /ciastek .Jakość tego to dno. W trybie prywatnym i innych przeglądarkach to samo. Szczególnie często w nocy gdy mam czas zabrać się za rachunki nie da się zalogować. Oczywiście informacji o niedostępności ZERO.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Mój Orange - nie da się zalogować!

Trzeba czyścić ciastka i nie kopać się z koniem. Albo używać dwóch różnych przeglądarek. Ja do MO mam Chrome, a do NO Firefoksa i spoko. Sposób lepszy niż doradzanie korpo, kogo ma zatrudnić.

 

 

 

___________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Mój Orange - nie da się zalogować!

Przy takich problemach jak opisujesz u mnie działa ręczne wpisanie loginu. Lub nawet usunięcie ostatniej litery loginu i wpisanie jej ręcznie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Mój Orange - nie da się zalogować!

@gk2a6 Może to zabrzmi głupio, ale ja się z koniem nie kopię...jeśli nie mogę czegoś zwalczyć (a w Twoim przypadku jest to raczej niemożliwe), dostosowuje się i szukam najprostszych rozwiązań. Marudzenie mi w tym nie pomaga. Spróbuj choć naszych (może słusznych) rad i zerknij czy skutkują. 

Dlaczego? Tu było kilka przypadków problemów z kontami, więc warto i te problemy z logowaniem określić i wyeliminować...dla wiedzy potomnych 🙂 i oszczędzania własnych nerwów


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Mój Orange - nie da się zalogować!

@gk2a6 jesteś dość świadomym użytkownikiem, więc chyba doszedłeś do tego, że coś nie tak z twoim kontem.

Wypada to zgłosić, można telefonicznie.

Ja takich problemów na Laptopie i Edge nie mam, jakbym miał to bym zgłaszał problem, bo pisanie tu, tego nie naprawi, ba nikt raczej z Orange > Sekcja techniczna tu nie zagląda.

Tak z innej strony faktury na @ powinny ci przychodzić, nie trzeba na MO wchodzić.

 

 

___________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Mój Orange - nie da się zalogować!


@IreneuszCDnapisał(-a)

Ja takich problemów na Laptopie i Edge nie mam

 


aż odpaliłem Windowsa w VirtualBoksie, żeby to sprawdzić. Odpaliłem Edge i zalogowałem się do NO, a potem w sąsiedniej karcie, spróbowałem logowania do MO. I też nie działa.

 

pirenej_0-1689076989942.png

 

I nie z powodu błędnego hasła, bo z błędnym hasłem niedziałanie wygląda inaczej:

 

pirenej_1-1689077172025.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Mój Orange - nie da się zalogować!

@gk2a6 pozostaje zgłoszenie na czacie lub infolinii


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Mój Orange - nie da się zalogować!

Mi konto MO na portalu działa 😉

Bez tytułu.jpg