Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange (aplikacja na smartfonie) przechodzi w Awarię!!

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 111
  • 0

Mój Orange (aplikacja na smartfonie) przechodzi w Awarię!!

Witam Mam problem aplikacja na smartfonie przechodzi w awarię dzieję się tak odkąd mam telefon Android  tylko nie zwracałem uwagi ale dziś zebrałem się i napisałem o tym na forum jak tematykę źle wybrałem proszę przenieście. Proszę o pomoc i naprawę bo to wcale nie chodzi kamień w wodę zero konfiguracji. Dodam że na chwilę obecną mam odinstalowaną aplikację.Dziękuję za uwagę Wszystkim i Pozdrawiam... 


Screenshot_20240117_032208_Device care.jpgScreenshot_20240117_032229_Device care.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3745
  • 19

Mój Orange (aplikacja na smartfonie) przechodzi w Awarię!!

Ja bym bardziej to zgłaszała tu. Nie przez czat. Na pewno forum jest dobrym miejscem .

 

Screenshot_2024-01-17-22-12-59-808_com.android.vending.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12991
  • 53327
  • 619

Mój Orange (aplikacja na smartfonie) przechodzi w Awarię!!

@cedricco czasem się to zdarza przy błędach w systemach operatora. Niespójność danych, czy jakieś błędy  na koncie uniemożliwiają pobranie danych na apke. Zweryfikuj na stronie www MO czy tam jest ok. Jeśli nie, reklamuje na czacie z wklejaniem screenów tak jak tu.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Mój Orange (aplikacja na smartfonie) przechodzi w Awarię!!


@cedricconapisał(-a)

...

Proszę o pomoc i naprawę

...


Prośba o naprawę aplikacji MO do innych użytkowników tej samej aplikacji? Ale my jej nie wyprodukowaliśmy i nie mamy możliwości jej naprawienia. Natomiast w tej sytuacji jedyna pomoc jakiej mogę udzielić to rada by aplikację MO omijać szerokim łukiem. Odinstalować i nie zawracać sobie nią głowy. Swoje sprawy z operatorem załatwiać w portalu MO albo w BOK.

Jeśli portal MO też nie działa, to koniecznie trzeba to reklamować przez BOK.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3745
  • 19

Mój Orange (aplikacja na smartfonie) przechodzi w Awarię!!

Ja bym bardziej to zgłaszała tu. Nie przez czat. Na pewno forum jest dobrym miejscem .

 

Screenshot_2024-01-17-22-12-59-808_com.android.vending.jpg