Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak odzyskać e-mail do logowanania na Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Jak odzyskać e-mail do logowanania na Mój Orange

Witam nie pamiętam który adres e-mail podawałam przy zakładaniu konta mój Orange. Czy można to jakoś sprawdzić?

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

Jak odzyskać e-mail do logowanania na Mój Orange


@Rafałekunapisał(-a)

Witam nie pamiętam który adres e-mail podawałam przy zakładaniu konta mój Orange. Czy można to jakoś sprawdzić?


a ja zaproponuje nieco inne podejscie. Zaklada ono ze dysponujemy i korzystamy na co dzien z kilku adresow mailowych

Zaczynamy od aplikacji Moj Orange. Oczywiscie jezeli ktos jej nie ma, to trzeba ja wczesniej zainstalowac. Apka dlatego ze operowanie na niej jest po prostu proste.

Wybieramy na początek rejestracje konta. Wtedy w kolejnym kroku powinniśmy dostac info, ze takie konto juz istnieje i komunikat: "Jeżeli nie pamiętasz hasła skorzystaj z przypomnienia hasła". I wtedy wlasnie wybieramy Zrestuj haslo. (Oczywiscie w tym kroku przy okazji dowiemy sie od razu, czy my jeszcze takie konto mamy, bo z tym roznie bywa) 😎

 

W nastepnym kroku bedziemy musieli podać adres mailowy i to jest wlasnie ten moment, w ktorym sprawdzamy sobie, ktory z nich to ten poprawny. Jak wpiszemy nie ten co trzeba, to wtedy dostaniemy komunikat ""Nie znamy tego e-maila". Wystarczy wtedy wybrać Powrót i spróbować wpisać inny adres. Gdy już wpiszemy ten poprawny, to wtedy dostajemy komunikat, ze zostal wysalny mail na ten wlasnie adres. Jestesmy w domu!

Oczywiscie jak znamy haslo, to z tym mailem nie musimy juz nic robic. Wystarczy ze do konta zalogujemy sie poprawnym mailem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18427
  • 52683
  • 710

E-mail

@Rafałeku chodzi o e-mail do potwierdzeń oraz otrzymywania faktur?

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9899
  • 85

E-mail

Cześć @Rafałeku

Jeśli zapomniałeś adresu e-mail do zalogowania się na konto Mój Orange to skontaktuj się z  doradcą na infolinii Orange *100 lub 510 100 100

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

E-mail


@Rafałekunapisał(-a)

Witam nie pamiętam który adres e-mail podawałam przy zakładaniu konta mój Orange. Czy można to jakoś sprawdzić?


Nie. Autoryzacja dostępu do konta wymaga uwierzytelniania. Skontaktuj się z BOK. Albo sobie przypomnij.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18427
  • 52683
  • 710

Jak odzyskać e-mail do logowanania na Mój Orange

@Rafałeku wpisz po prostu adres e-mail i hasło. Jak się zalogujesz to będzie prawidłowy, w przeciwnym razie otrzymasz komunikat o błędnych danych logowania.

Screenshot_2023-11-07-23-25-56-219_com.android.chrome.jpg

Niestety bład będzie również wyświetlany, jeśli e-mail jest poprawny, a hasło błędne. Można wtedy odzyskać hasło


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12991
  • 53327
  • 619

Jak odzyskać e-mail do logowanania na Mój Orange

@Rafałeku  infolinia po weryfikacji klienta zmieni adres bez problemu 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 146
  • 560
  • 8

Jak odzyskać e-mail do logowanania na Mój Orange


@Rafałekunapisał(-a)

Witam nie pamiętam który adres e-mail podawałam przy zakładaniu konta mój Orange. Czy można to jakoś sprawdzić?


a ja zaproponuje nieco inne podejscie. Zaklada ono ze dysponujemy i korzystamy na co dzien z kilku adresow mailowych

Zaczynamy od aplikacji Moj Orange. Oczywiscie jezeli ktos jej nie ma, to trzeba ja wczesniej zainstalowac. Apka dlatego ze operowanie na niej jest po prostu proste.

Wybieramy na początek rejestracje konta. Wtedy w kolejnym kroku powinniśmy dostac info, ze takie konto juz istnieje i komunikat: "Jeżeli nie pamiętasz hasła skorzystaj z przypomnienia hasła". I wtedy wlasnie wybieramy Zrestuj haslo. (Oczywiscie w tym kroku przy okazji dowiemy sie od razu, czy my jeszcze takie konto mamy, bo z tym roznie bywa) 😎

 

W nastepnym kroku bedziemy musieli podać adres mailowy i to jest wlasnie ten moment, w ktorym sprawdzamy sobie, ktory z nich to ten poprawny. Jak wpiszemy nie ten co trzeba, to wtedy dostaniemy komunikat ""Nie znamy tego e-maila". Wystarczy wtedy wybrać Powrót i spróbować wpisać inny adres. Gdy już wpiszemy ten poprawny, to wtedy dostajemy komunikat, ze zostal wysalny mail na ten wlasnie adres. Jestesmy w domu!

Oczywiscie jak znamy haslo, to z tym mailem nie musimy juz nic robic. Wystarczy ze do konta zalogujemy sie poprawnym mailem.