Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

@Mazgaj mieliście problem zapętlonego logowania do nowego MO zgłoszony w listopadzie 2017. Tak wynika z wątku wklejonego tutaj przez @mabud73. Pisałem już w tamtym temacie, ale mija zaraz 5 miesięcy a błąd nadal (w mojej opinii krytyczny) hula sobie na produkcji. Macie w ogóle jakiś support IT i zespół deweloperski? Jesteście jednym z operatorów W4 i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

 

Nie mogę sprawdzić statusu włączonej usługi Spotify? To macie kolejny błąd w systemie bo takie SMS-y wysyłacie do klientów - zakładka "Dodatkowe Zamówienia" tam możesz sprawdzić potwierdzenie warunków aktywacji. Chcę sprawdzić czy faktycznie włączono mi 3 miesięczną wersję za darmo, czy może jest kolejny błąd i jednak mam to na miesiąc. Czat - korzystałem codziennie od 12 marca do 17..03 bodajże, bo wtedy walczyłem o umożliwienie włączenia mi tej usługi. Mam serdecznie dość czatu i FB - chciałem coś sam sprawdzić - nie da się. 

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

@matkonKiedyś zgłaszałem problem ze swoim kontem przez 12 miesięcy i po 14 miesiącach problem został rozwiązany.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

@Anonim Nie wiem czy ten wpis mam traktować jako współczucie, formę żartu czy usprawiedliwianie Orange, że tak to już jest 🙂 Ja w każdym razie daję sobie czas do 12 maja (wtedy zejdą mi środki z konta) i jeśli nadal błąd z logowaniem to zaczynam szukać innego operatora. Wiem, że to żadna strata dla Orange ale ja sobie zaoszczędzę nerwów i czasu.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie znajdę konkretne funkcje/informacje/opcje na nowym koncie w Mój Orange?

@matkonTo nie żaden żart a rzeczywistość.