Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 54
  • 0

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

Gdzie mogę znaleźć prawdziwy formularz kontaktowy do obsługi klienta Orange? Ewentualnie adres email?

 

Bardzo zależy mi na opisaniu sprawy w szczegółach i uzyskaniu szczegółowej odpowiedzi od wsparcia, niekoniecznie na szybkiej odpowiedzi.

 

Kontakt przez czat jest dla mnie niekomfortowy i ogólnie wymuszanie komunikacji w czasie rzeczywistym na telefonie albo przez czat nie jest szczególnie przyjazne osobom nieneurotypowym.

 

Z góry dziękuję za pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12992
  • 53329
  • 620

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@Rail  jeśli naprawdę chcesz odpowiedzi konkretnej, to tylko pismo. z opisem sprawy wysłane na adres 

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

List polecony

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52687
  • 710

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@Rail e-maila już nie ma do kontaktu ładnych parę lat. Formularz, to tylko do kontaktu sprzedażowych i to tylko numer telefonu. Zostaje opis sytuacji na czacie, ewentualnie wcześniej sobie przygotować i dodać jako załącznik podczas rozmowy z konsultantem. Jeszcze jest możliwość wysłania na adres korespondencyjny tradycyjnym listem.

Wszystkie sposoby kontaktu podane na stronie:

https://www.orange.pl/zobacz/kontakt


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

Cześć @Rail 

E-mailu do kontaktu już nie ma. Formularz jest ale tylko do kontaktu sprzedażowego. Możesz opisać tą sytuacje na Orange czacie lub napisać list z opisem sytuacji i wysłać listem poleconym na adres korespondencyjny:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

także napisz do jakiego działu chcesz aby ten list dostarczono

Z prośbą o odpowiedz

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12992
  • 53329
  • 620

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@Rail  jeśli naprawdę chcesz odpowiedzi konkretnej, to tylko pismo. z opisem sprawy wysłane na adres 

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

List polecony

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3745
  • 19

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

O ironii Orange jakiś czas temu odeszło od takiej formy kontaktu. Jak nie czat to pozostaje taki tradycyjny list. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12992
  • 53329
  • 620

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@Kimiriko  biznesowi mają bok na maila😁


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3745
  • 19

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@agat13 ja pisze o klientach indywidualnych. Jak dla mnie to taki krok w tył

 

Trochę mi się kojarzy z sytuacją jaką miałam jakiś czas temu mam poczucie. Mąż udzielił mi upoważnienia do odbierania jego listów (notarialne pełnomocnictwo w tym przypadku nie działa trzeba zrobić pocztowe koszy jakieś 30 zł). I zgubiłam gdzieś numer tego upoważnia. Poszłam na pocztę, pisałam pani rok kiedy to mógłby być. Pani przyniosła zwykły zeszyt i zaczęła kartkować. Okazało się, że to nie tym, ale było rok później. Jak dla mnie to trochę chore. 21 wiek. Taka technologia. A nie maja tęgo gdzieś w cyfrowej formie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12992
  • 53329
  • 620

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@Kimiriko  a ja tylko dałem przykład, że można...musi się jednak opłacać, bo to kolejny sztab ludzi do załatwiania spraw ( chociaż przecież zmniejszy się kontakt na czat i infolinię, dlatego to mało logiczne, że nie ma takiej formy, gdzie przecież jest pełna rejestracja i można załączać pliki) 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3745
  • 19

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

@agat13 jak widać niezbadane są dla szarego.Kowalskiego decyzje.biznesowe firmy w tym zakresie.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1253
  • 2

Formularz do kontaktu ze wsparciem albo email?

ale dla mnie to logiczne. Popatrzmy na ARPU. Kowalski generuje male wiec ma z definicji mniejsza opieke.

Firmy sa atrakcyjniejsze jako klienci, wiec traktujemy je inaczej.

 

prepaid jest po macoszemu traktowany ze wzgledu na niski ARPU i wysoki CHURN