Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje połączenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje połączenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

Mam Orange Free na Kartę, a np. 22 czerwca doładowałem konto o dodatkowe pieniądze. I od tej pory w wykazie polaczeń Orange Free na kartę na stronach Mój Orange,  po wybraniu własny zakres dni mam dostęp jedynie do dnia 22 czerwca ale jest np. spis moich SMS ale tez tylko do dnia 22 czerwca, ale po wybraniu opcji tzw. bieżący miesiąc, pomimo że jest nawet informacja z zewnątrz "do dnia dzisiejszego", zamiast podobnego zestawienia np. SMS tylko informuje że podobno w tym okresie nie było żadnych aktywności?


Poza tym mam włączaną np. cyklicznie usługę 9 groszy do wszystkich. Ale na  stronach Mój Orange (PC), jest tylko ogólna informacja w moich pakietach o niej, dopiero po wpisaniu specjalnego kodu dla tej usługi mam potwierdzaną informację o domniemywanych kosztach w danym okresie. Bez wykazu połączeń, sprawdzam jedynie zmianę kwoty mojego konta po każdym SMS. Na razie pokazuje faktycznie że były po 9 groszy, ale tylko taka zachowana forma kontroli moich kosztów, niewątpliwie jest dla mnie dosyć uciążliwa.

Czy taka sytuacja z dostępem do moich poleczeń jedynie do dnia 22 czerwca jest tylko w mom przypadku?

Stawiam dodatkowo takie pytaniem w tym wątku,  ponieważ od kilku miesięcy a dokładnie od kwietniowej faktury w usłudze stacjonarnej dochodzę Reklamacji w sprawie już kolejnych dwóch błędnych fakturach z powiększana co miesiąc, doliczaną kolejną jakąś nadpłata, oraz brakiem do chwili obecnej rozliczenia się Orange nawet z nadpłaty z faktury kwietniowej.  Są już 2 Reklamacje do Reklamacji z dnia 17 maja? ( piszę o tym bo być może ma związek z taką sprawą, mianowicie korzystałem z tego numeru Free na kartę do kontaktu z Infolinią Orange. Konto Mój Orange jest( mam) wspólne dla obu moich usług w Orange ( stacjonarnej i mobilnej).

 

 

 

__________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.

10 ODPOW. 10

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

@BronekW , też mam telefon w OFnK. Jak wejdziesz w zmianę zakresu dat na swoje, zatwierdzisz i klikniesz w dzień 22 czerwca, to pojawi się zakres od wczoraj do...bez daty. Jak na poprzedni miesiąc dasz, to będzie od 1 czerwca do przedwczoraj. W obecnym (standard), jest od 1 czerwca do 22 czerwca. Poza tym, przeładowanie w pierwszą, czy inną zakładkę konta MO w PC (prócz wykazu połączeń), powinno załadować Twój wybór. Mnie się pojawia, z tym tylko, że w okresie ponad miesięcznym nie miało mi co pokazać, bo akurat telefon leżał w szufladzie. Są jeszcze filtry do użycia i jak się tym pobawisz, to dojdziesz do wielu danych. Niektóre zaciągają się do konta z opóźnieniem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

Ja zupełnie  nie mogę w Google Chrome kliknąć w datę 1 lipca w najnowszej zakładce tego dodanego kalendarza? Z klikaniem bezpośrednio w datę 22 czerwca z zakładki czerwiec, jeszcze w nie sprawdziłem, więc dziękuję z góry i zaraz sprawdzę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

@BronekW , ikonki kalendarza nie wszędzie działają jak powinny. Przynajmniej klik wstecz, F5 czy przeładowanie, albo wyczyszczenie ciasteczek cokolwiek pomagają.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

U mnie zupełnie nie działa dokładnie od dnia 22 czerwca i kalendarzyk i jakikolwiek wykaz wykonanych rozmów lub SMS, mogę to nawet cokolwiek udowodnić za pomocą zeskanowanych stron z Mój Orange  oraz Łącza z telefonem od Microsoft.Zrzut-ekranu-2023-07-02-171518.jpgZrzut-ekranu-2023-07-02-172305Lazce-Microsoft.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2093
  • 11789
  • 54

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

@BronekW sprawdż w przeglądarce Edge od Microsoft.

Tak poza tym szczegółowego wykazu nie ma, zawszy coś brakuje, można jeśli się nie mylę poprosić o wykaz szczegółowy, ale pewnie płatne to jest, mi to zbędne i nie testowałem, sms od Orange są, to miesięczny czy dwu miesięczny wgląd mam, na portalu www Mój Orange powinno pokazywać, jak nie pokazuje, to zgłaszaj, połączenia z BOK Orange są teraz bezpłatne.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1630
  • 5625
  • 61

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

@BronekWW aplikacji MO mam problem z wyborem okresu do analizy.

Na stronie MO tez nie od razu wszystko załapałem.

Trzeba czasami powrócić np. do poprzedniego miesiąca i dopiero potem wybrać właściwy zakres dat.

Odpowiednie filtry i wybory przyspieszają znalezienie interesujących pozycji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

W moim przypadku chociaż nie było wiele informacji podawanej, ale to działało. Teraz jak widać na tym zrzucie zupełnie nic niema poza kwotą 9 zł. A jedne zdarzanie jakie mogło cokolwiek namieszać w takich ustawieniach, poza doładowaniem kwotą 30 zł, było przedłużenie ilości GB o kolejny rok, zrobiłem to bezpośrednio z aplikacji Mój Orange? Po to potem uzupełniałem środki na kolejny cykliczny pakiet. Teraz tylko informacja o aktywowanym cyklicznym pakiecie jest widoczna na przedstawionym zrzucie z Mój Orange z dzisiejszego dnia.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1630
  • 5625
  • 61

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

@BronekWAktywacja wszelkich usług (np. NL) na wszystkich numerach na koncie w MO jest widoczna najlepiej na stronie MO w zakładce Moje Sprawy (-->Zlecenia)

Zrealizowane aktywacje dostępne są  po kliknięciu guzika <Pokaż archiwalne>

 

PS. Równie dobrze, a może lepiej byłby jakby cały temat był w <Konto Mój Orange>

_cofniecie.png

Niby przywróciło zabrane 1 zł za NL, ale NL pozostał i dlatego stan konta 9,71 a nie jak zaznaczono. 9.07 będzie ostatnia paczka z 300 GB.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

@BronekW , mi też coś nie pasuje w tych zestawieniach. Zakładając, że masz wybór własny, to nie został spełniony warunek cyklu miesięcznego. Tak przypuszczam. A jak dasz wstecz, czyli wybór, zatwierdzenie i miesiąc maj? Co się pokazuje? Cały cykl miesięczny, czy krótszy okres? Ja powtarzam też to, co Ci @andrzej1441 też napisał, że filtry mają znaczenie. Tylko prawdopodobnie nie przy bieżących operacjach.